Doğalife Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Pendik

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
12 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 2.814 kez okundu.

Doğalife Kişisel Bakım ve Estetik cerrahi merkezi adı ile İstanbul Anadolu yakası Pendik ilçesinde hizmetlerini sürdüren merkezde lazer epilasyon uygulamaları da gerçekleştiriliyor.Yüzünüzdeki tebessüm emeklerimizin mükafatıdır sloganı ile estetik, güzellik ve lazer epilasyon uygulamalarınız için tercih edilebilir bir alternatif olan Pendik Doğa Life estetik, Pendik merkez ve Pendik çarşı olmak üzere iki şubesi ile hizmetlerini sürdürüyor.

Lazer epilasyon pendik merkezlerinden Doğalife estetik ve güzellik merkezinde lazer epilasyon uygulamaları, Nd-yag lazer, diode lazer epilasyon ve alexandrite lazer epilasyon olmak üzere 3 farklı lazer cihazı ile uygulanabilirken, fue yöntemi ile saç ekimi, akne ve lekelere çözümler, bölgesel zayıflama uygulamaları, cilt bakımı, pressoterapi, dermaterapi, anti aging lifting gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor.

Saçlarınızı baştan çıkarıyoruz diyen doğalife aynı zamanda bir saç ekim merkezi. Saç ekiminde fue yöntemini kullanan Pendik saç ekim merkezlerinden doğa life estetik güzellik ve lazer epilasyon merkezinde fue yöntemi ile saç ektirebilir, saç kaybını önlemek için ise saç pendik-lazer-epilasyon-dogalifemezoterapisi uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

Pendik Doğalife’in estetiğe katkıları sadece yaptığı uygulamalar ile de sınırlı değil. Henüz yeni yeni hizmete girmiş olan estetisyenlik okulu ile doğalife artık estetisyende yetiştirecek. Ayrıntılı bilgiyi dogalifeestetisyenokulu.com adresinden alabileceğiniz Pendik estetisyen okulunu bitirlenler, doğalife estetisyeni olarak iş hacmi sürekli gelişmekte olan bir sektöün diplamasına sahip olacaklar. Ayrıca doğalife estetisyenlik kursunu bitirenlerin diplomaları MEB tarafından onaylı estetisyen diplomaları olacak.

Lazer epilasyon ve estetik merkezi Pendik Doğa life hakkında detaylı bilgiler, uygulama bilgileri ve randevu talepleriniz için veya doğalife pendik estetisyenlik eğitimi okulu için detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Doğalife Merkez İletişim Bilgileri
Adres: Yeni mahalle Şehit fethi caddesi No:23 Pendik / İstanbul
Telefon: 0216 354 55 57

Doğalife Çarşı İletişim Bilgileri
Adres: Batı mahallesi 19 mayıs caddesi no:13 Kat:1-3 Pendik / İstanbul
Telefon: 0216 390 91 97

Doğalife Web: dogalife.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Doğalife Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Pendik Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. tuğba erdogan dedi ki:

    2011 yılından beri epilasyona gidiyorm 3sene bitti daha sonuc alamadım

  2. ayse akgun dedi ki:

    kasım 2013 de doğafile lazer merkezine gittim. fiyat belirlenirken yapılan yanlış tespitten dolayı fazla para ödedim 4 aydır para iadesi yapacaklar, onu bekliyorum. Sağolsunlar çok ilgililer. Maalesef parayı sizden alana kadarmış tüm ilgileri.

Sayfa başına git