Doktor Erhan Şafak Lazer Epilasyon ve Estetik Poikliniği – FSM Bulvarı Nilüfer

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
31 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 901 kez okundu.

Doktor Erkan Şafak Kliniği Bursa merkez ilçelerinden Nilüfer ilçesi FSM (Fatih Sultan Mehmet) bulvarı lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezlerindendir. Aynı zamanda estetik ve plastik cerrah olan Dr. Erhan Şafak kendi ismi ile işlettiği kliniğinde plastik cerrahi ve ameliyatlı estetik uygulamaları da gerçekleştirmektedir.

Nilüfer FSM bulvarı Doktor Erkan Şafak Polikliniğinde estetik uygulamalarda burun estetiği, eme dikleştirme ve küçültme ameliyatları, Alın, yüz ve boyun germe uygulamaları, saç ekimi, göz kapağı estetiği, kulak ve karın estetiği, liposuction, genital estetik işlemleri gerçekleştirilirken, plastik cerrahi uygulamalarında ise ağız ve çene cerrahi uygulamaları, yanık tedavileri, doğumsal etkilerin cerrahi ile düzeltilmesi, ben ve sivilce tedavileri yapılmaktadır. Lazer uygulamaları ile de hizmet veren FSM Dr. Erkan Şafak Kliniğinde lazer ile epilasyon, Erhan-safak-fsm-estetiklazer ile akne ve yara izleri, leke tedavisi, kılcal damar ve varis tedavisi gerçekleştirilmektedir. Klinikte Cynosure Apogee Plus Alexandrite lazer epilasyon cihazı lazer uygulamalarında kullanılmaktadır.

Fsm lazer epilasyon merkezleri Bursa dendiğinde akla gelen kliniklerden biri olan Doktor Erhan Şafak Sağlık Estetik ve Lazer Kliniği hakkında, lazer epilasyon ve diğer ameliyatlı ameliyatsız estetik uygulamaları kampanyaları hakkında, Dr. Erhan Şafak hakkında detaylı bilgiler veya da kliniği randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak görüşme yapabilirsiniz.

Doktor Erhan Şafak Estetik ve Lazer Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Fsm bulvarı numara:58 Kat:1 Daire:2 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 234 09 02
Email: info@erhansafak.com.tr
Web Site: erhansafak.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git