Doktor Sevil Kaya Muayenehanesi – Lazer Epilasyon Pendik

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.104 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:33 pm yapılmıştır

Pendik Lazer epilasyon merkezlerinden olan Dr. Sevil Kaya Muayenehanesi (Sante Lazer) 2004 senesinden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir.

Önceleri lazer epilasyon sektöründe lazer epilasyon merkezi olaraak hizmet veren kurum, sağlık bakanlığının kaldırdığı epilasyon merkezi kavramından sonra poliklinik şartlarına uyum sağlayarak uzman hekim ve personelleri ile Dr. Sevil Kaya Muayenehanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Daha Fazlası  Niğde Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

İşi sadece lazer epilasyon olan doktor Sevil Kaya‘da diğer güzellik ve estetik uygulamalar yapılmamaktadır.

Lazer epilasyon odaklı uygulamalarda teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek, doğruluk ve dürüstlük çerçevesinde, daimi ve sağlıklı çözümler sunmak Pendik Dr. Sevil Kaya‘nın prensiplerindendir.

Sadece lazer epilasyon uygulayan bir ekipten oluşması, sağlık bakanlığı tarafından ruhsat sahibi bir işletme olması Pendikte lazer epilasyon dendiğinde Dr. Sevil Kaya Muayenehanesini tercih edilebilir bir lazer epilasyon merkezi haline getirmektedir. Muayenehanede hem bayanlar hemde baylar için lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazlası  Karaman Şehrinde Lazer Epilasyon İçin Karaman Tıp Merkezi Güzellik Merkezi ile Hizmetinizde

Lazer epilasyon sektöründen 8 yıllık tecrübesi ile hizmetlerine devam eden Dr. Sevil Kaya muayenehanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Dr. Sevil Kaya muayenehanesi İletişim Bilgileri
Adres: Batı mahallesi Ankara caddesi no:60 Pendik – İstanbul
Telefon: 0216 483 46 92

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git