Dore Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi-İstanbul

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 444 kez okundu.

Dore Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi-İstanbul

Bir çok firma duymuşsunuzdur ama bir çok firmada kaliteli bir anlayış duyamazsınız. Epilasyon denilince akla en bilindik firmalardan olan ve Bakırköy ilçesinde hizmet veren Dore Lazer Epilasyon ve güzellik merkezi bir adım yakınınızda olmak için ve tüm ihtiyaçlarınıza kesintisiz ve hızlı hizmet verebilmek ve tüm sorunlarınıza kısa bir sürede cevap verebilmek için Dore Lazer epilasyon ve güzellik merkezi İstanbulda sizlerle..

Dore Lazer epilasyon ve güzellik merkezi Türkiyede bir ilk olarak Loreal Buharlı Bakım ve Kreatin Yüklemesini Türkiyede bir ilk olarak sizlerle buluşturmanın yollarını buluyor ve sizlerle kaliteli bir hizmet anlayışında çözümler sunmaktadır. Epilasyonda kaliteli ve içten bilgiler bu başlıkta.

Not: Firma hakkında lütfen olumlu olumsuz düşüncelerinizi bizimle paylaşınız…

Adres: Hat Boyu Caddesi No : 10/C ( Garanti Bankası Yanı ) Bakırköy-İSTANBUL – TR
 Telefon: Güzellik Salonu 0212 570 40 39  Kuaför Salonu 0212 572 72 23   GSM 0530 490 34 04
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git