Dr. Servet Karayün İle Daylight Lazer Epilasyon ve Güzellik – Kavaklıdere – Ankara

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
9 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.576 kez okundu.

Dr. Servet Karayün yönetiminde Özel Daylight Polikliniği olarak hizmet veren merkez kavaklıdere lazer epilasyon dendiğinde Ankara’da tercih edilebilir alternatifler arasındadır. Kavaklıdere tunalı hilmi caddesinde estetik, güzellik, zayıflama ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren daylight polikliniğinde gerçekleştirilen bazı uygulamalar aşağıdaki gibidir.

Lazer epilasyon uygulamalarında FDA onaylı sistemleri ile alexandrite, nd-yag ve diode lazer epilasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Botoks ile kırışıklık giderme ve cilt gençleştirme, dermatolojik yüz ve vücut dolgu işlemleri, Q switched lazer ve fraksiyonel lazer ile leke tedavileri, PRP (kök hücre) ve mezoterapi uygulamaları ile saç dökülmesine karşı işlemler, medical cilt bakımı uygulamaları, Pdo ipleri ile ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme işlemleri, akne ve sivilce tedavisi, karboksiterapi, kavitasyon ve radyofrekans uygulamaları ile bölgesel zayıflama işlemleri gibi birçok uygulama Dr. Servet Karayün polikliniği daylight kavaklıdere de uygulanmaktadır.

dr-servet-karayun-poliklinigi-lazerKavaklıdere lazer epilasyon Ankara Daylight polikliniği hakkında, Dr. Servet Karayün ve uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat bilgileri edinmek, önmuayene ve randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca ilgili web sitelerini inceleyerek poliklinik ve doktor hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilir hasta yorumlarını da bulabilirsiniz.

Daylight Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Tunalı Hilmi caddesi no:93/9 Kavaklıdere/Ankara
Telefon: 0312 465 0062
E-Mail: info@daylightankara.com – doktor@servetkarayun.com
Web Site: dayligtankara.com – servetkarayun.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git