Dr. Tahsin Özbek Hastenesi İzmitten Sonra Derince’de Lazer Epilasyon Yapıyor

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
30 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 783 kez okundu.

Kocaeli ilçelerinden Derince’de yıllardır sağlık konusunda hizmet veren Özel Dr. Tahsin Özbek hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Önce İzmitteki şubesine lazer epilasyon merkezini getiren hastane daha sonra Derince Tahsin Özbek hastanesinde de uygulamalara başladı.

Derince’de hastane koşullarına sahip bir lazer epilasyon merkezi arıyorsanız Özel Doktor Tahsin Özbek hastanesini ziyaret edebilirsiniz. İzmitteki hastanesinde de lazer epilasyon alternatiflerinizden olabilecek olan kurumda sağlıklı bir epilasyon tedavisi imkanı bulabilirsiniz. Tahsin Özbek hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Soprano Diode XL ütüleme lazer teknolojisi kullanılarak gerçekeştiriliyor. “Tüm cilt ve ten tipleri için her mevsim sağlıklı lazer epilasyon” sloganı ile hizmet veren kurumu lazer epilasyon Derince ve İzmit alternatifleriniz için tercih edebilirsiniz.
dr-tahsin-ozbek-derince-lazer-epilasyon
Derince Dr. Tahsin Özbek Hastanesinde lazer epilasyon tedavileri cildiye uzmanı doktor Bülent Özler yönetiminde ve lazer epilasyon uzmanı Nagehan Ergüven desteği ile sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Kocaelinin Derince ilçesinde Çınarlı mevkiinde hizmet veren kurum hakkında daha detaylı bilgi almak, randevu ve ön muayene talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim ve ulaşım bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Derince Doktor Tahsin Özbek Özel Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Çınarlı mahallesi Kara Ahmet caddesi no:9 Derince/Kocaeli
Telefon: 0262 2294545
E-Mail: bilgi@tahsinozbek.com
Web Site: tahsinozbek.com
Ulaşım haritası: tahsinozbek.com/tr/hastane/iletisim.asp

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git