Egeumut Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi – Turgutlu Manisa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
20 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 4.063 kez okundu.

Manisa turgutlu da lazer epilasyon deniğinde hastane olması ve klinik koşullarındaki tedavileriyle akla gelen ve güven veren kurumlardan olan Özel Egeumut hastanesinde Dermatoloji bölümü bünyesinde kozmetik dermatoloji alanında lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriliyor. Lazer epilasyon yaptırmayı düşününce, sağlıklı ve olumlu sonuçlara ulaşma açısından klinik koşullarında tedavi olmanın hayli önemli odluğu günümüzde lazer epilasyon turgutlu merkezleri için Egeumut hastanesi lazer epilasyon birimi gayet iyi bir tercih olacaktır.

Egeumut hastanesi dermatoloji biriminde lazer epilasyon uygulamaları epicare dua alexandrite lazer cihazı ve Nd-yag lazer epilasyon cihazları ile gerçekleştirilmekte olup, bunun yanı sıra iğneli epilasyon tedaviside gerçekleştirilmektedir. Ayrıca cilt bakımı kimyasal ozel-egeumut-lazerpeeling, dolgu ve botoks, yüz germe, cilt gerginleştrime gibi güzellik uygulamaları da Ege umut hastanesin dermatoloji bölümünde gerçekleştirilen uygulamalardandır.

Turgutlu Egeumut Hastanesinde lazer epilasyon veya güzellik uygulamaları yaptırmayı düşünüyorsanız kafanıza takılan sorulara yanıt bulma, hastane hakkında detaylı bilgi edinme veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Özel Egeumut Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Yıldırım mahallesi Gar sokak no:38 Turgutlu/Manisa
Telefon: 0236 312 01 01
E-Mail: info@egeumut.com.tr
Web Site: egeumut.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git