Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Ankara

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

7 Mart 2011 tarihinde eklendi, 990 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:09 pm yapılmıştır

Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Ankara Kavaklıdere’de uygun fiyatları ile estetik, güzellik ve lazer epilasyonu hizmeti vermektedir.

Ankara Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışı ve uzman ekibiyle güzelliğinizi ön plana çıkarmak, sizi daha çekici kılmak için çalışmaktadır.

Kavaklıdere Elos Lazer Güzellik Merkezi’nde çok uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. 75 dakika Solaryum 100 TL yerine sadece 60 TL’dir. Ayrıca kalıcı epilasyon lazer epilasyonda 2011 yılı indirimleri ve kampayası mevcuttur.

Daha Fazlası  As Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Münih Almanya

Elos Ankara Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

Bölgesel incelme ve zayıflama için Kavitasyon, Vela Shape, Pasif jimnastik ve X-Well(kaslarınızı pasif olarak çalıştırarak 10 dakikada 30 dakikalık enerji sarfedebilirsiniz) uygulamaları yapılmaktadır.

Elos Güzellik‘te Cilt ve vücut bakımları, manikür ve pedikür uygulamaları, lenf drenaj uygulaması, ozon sauna hizmeti ve solaryum hizmetleri bulunmaktadır.

Daha Fazlası  Peos Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Peos Kozmetik Afyonkarahisar

Ayrıca Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde güzelliğinizi havyar kürü ile ön plana çıkarabilirsiniz. Havyar kürü ile daha genç ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres     : Tunalı Hilmi Cad. No:111/7 Kavaklıdere-Ankara
Tel     : 0312 465 05 65

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git