Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Ankara

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Ankara Kavaklıdere’de uygun fiyatları ile estetik, güzellik ve lazer epilasyonu hizmeti vermektedir.

Ankara Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışı ve uzman ekibiyle güzelliğinizi ön plana çıkarmak, sizi daha çekici kılmak için çalışmaktadır.

Kavaklıdere Elos Lazer Güzellik Merkezi’nde çok uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. 75 dakika Solaryum 100 TL yerine sadece 60 TL’dir. Ayrıca kalıcı epilasyon lazer epilasyonda 2011 yılı indirimleri ve kampayası mevcuttur.

Elos Ankara Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

Bölgesel incelme ve zayıflama için Kavitasyon, Vela Shape, Pasif jimnastik ve X-Well(kaslarınızı pasif olarak çalıştırarak 10 dakikada 30 dakikalık enerji sarfedebilirsiniz) uygulamaları yapılmaktadır.

Elos Güzellik‘te Cilt ve vücut bakımları, manikür ve pedikür uygulamaları, lenf drenaj uygulaması, ozon sauna hizmeti ve solaryum hizmetleri bulunmaktadır.

Ayrıca Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde güzelliğinizi havyar kürü ile ön plana çıkarabilirsiniz. Havyar kürü ile daha genç ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Elos Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres     : Tunalı Hilmi Cad. No:111/7 Kavaklıdere-Ankara
Tel     : 0312 465 05 65
E-Mail     : bilgi@elosguzellik.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Özel içerik
Bu içerik 667 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git