EPC Hastanesi Lazer Epilasyon Ünitesi – Çukurova Adana

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

2 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.964 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:56 pm yapılmıştır

Özel EPC Hastanesi Adana Merkez Çukurovada lazer epilasyon ünitesinde lazer ile epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir. Hastane şartlarında, klinik koşullarına uygun olarak lazer epilasyon yaptırmayı düşünen Adanalılar için alternatif lazer epilasyon hastanelerinden olan EPC Hastanesi Çukurova yüzüncü yıl mahallesinde hizmet vermektedir.

Epc hastanesi lazer kliniğinde epilasyon uygulamaları 2 farklı dalga boylu lazer cihazları ile gerçekleştirilmektedir. Bunlardan biri 755 nm dalga boylu Alexandrite lazer epilasyon cihazı, diğeri ise 1064 nm dalga boyunda ışın atan Nd-yag lazer epilasyon cihazıdır. Hastanın ten ve kıl tipine göre en uygun olan cihaz belirlenir ve lazer epilasyon uygulamasına geçilir.

Daha Fazlası  Denizli Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Eğer sizde Adana Çukurovada lazer epilasyon merkezi arıyorsanız Özel EPC hastanesini tercih edebilirsiniz. Hastanede yapılan lazer epilasyon uygulamaları, bölge bölge seans sayıları, uygulama fiyatları ve merak ettiğiniz diğer detaylar için aşağıdaki Epc hastanesi iletişim telefonlarını arayıp bilgi alabilirsiniz. Çukurova EPC hastanesine nasıl gidilir, hastane nerededir gibi sorularınıza yanıt bulmak içinde adres bilgilerini inceleyebilir veya hastane web sitesinde bulunan ulaşım haritasını inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte Epc hastanesinde lazer epilasyon için randevu taleplerinizi web sayfası üzerinden online oluşturabilir veya telefon ile ulaşarak randevu alabilirsiniz.
lazer-epilasyon-adana-epc-hastanesi
Özel EPC Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Yüzüncü yıl mahallesi Carrefoursa AVM yanı Çukurova / Adana
Telefon: 444 20 36 – 322 2600001

Daha Fazlası  Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Lazer Epilasyon Yaptıranlar
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git