Epiart Lazer Epilasyon Merkezi – Lazer Epilasyon Nişantaşı

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.189 kez okundu.

İstanbul Nişantaşında lazer epilasyon uygulamaları için seçebileceğiniz bir alternatif olan Epiart Lazer Epilasyon Merkezi Şair Nigar sokak emek apartmanda hizmet vermektedir. Alanında uzman ve tecrübe sahibi kadrosu ile hizmetlerine devam eden Epiart lazer dermotolog Öznur Hasanoğlu Öcal tarafından kurulmuş ve işletilmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri Nişantaşı dendiğinde tercih edilebilir bir alternatif olan Epiart lazer epilasyon ve güzellik merkezinde uygulamalar ABD üretimi ve FDA onayına sahip Cynsure Apogee 5500 lazer epilasyon cihazı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca epiartta normal epilasyon ve cilt bakımı uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Nişantaşı Epiart Lazer epilasyon merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek veya ücretsiz test seansi için randevu alma işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Epiart Lazer İletişim Bilgileri
Adres: Şair Nigar sokak 3/3 emek apartman Nişantaşı/İstanbul
Telefon: 0212 219 56 65
E-Mail: info@epiartlazer.com
Web Site: epiartlazer.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git