Epila Slimed Club – Epila Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
2 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 821 kez okundu.

Epila Slimed Club Bursa FSM bulvarında faaliyet gösteren Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezidir. Epila Polikliniği adında faaliyet gösteren epila slimed club estetik ve lazer epilasyon uygulamalarının uzman doktorlar gözetiminde ve sorumluluğunda olması gerekliliği felsefesini taşıyan ilk merkezlerden ve polikliniklerdendir. Epila Slimed Club hikayesi ise şöyledir; İlk zamanlarında Bursa epila lazer merkezi olarak anılan kuruluş, 2003 senesinde Dr. Beyhan Işık tarafından Epila Slimed Club adıyla değiştirilmiş ve bu isimle markalaşmıştır.

Estetik ve Plastik cerrahi uzmanı Operatör Doktor Yalçın Bayram yönetiminde faaliyetlerine devam eden Epila Bursa’da Lazer epilasyon uygulamaları ( nd-yag, diode, alexandrite, ıpl lazer), ayrıca epila lazer epilasyonda uygun ödeme ve taksit seçenekleri de mevcuttur. Lazer epilasyon uygulamaları dışında Epila Estetik Merkezinde, Botoks, dolgu, bölgesel incelme, kalıcı makyaj gibi işlemler uygulanabilirken, yine lazer ile cilt gençleştirme, kılcal damar ve varis tedavileri de yapılmaktadır.

Epila Slimed Club sizlere Bursa’nın en deneyimli ellerinde ve en referanslı estetik merkezinde güzelleşme imkanı sunuyor sloganı ile yoluna devam eden Bursa FSM bulvarı lazer epilasyon ve güzellik merkezlerinden Epila Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Epila Slimed Club İletişim Bilgileri
Adres: Barbaros caddesi Aksel Sitesi D Blok No:1 Kat:1
Telefon: 0224 247 18 19 – 0224 232 21 25 – 0532 652 09 06
Web Site: epila.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git