Epilazyum Özel Mira Polikliniği – Şişli ve Kadıköy Lazer Epilasyon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
2 Temmuz 2011 tarihinde eklendi, 1.475 kez okundu.

Epilazyum Özel Mira Polikliniği İstanbul Şişli ve Kadıköy‘de lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Kadıköy ve Şişli Lazer Epilasyon, Pembe Maske ve Güzellik Merkezi Özel Mira Polikliniği Epilazyum‘da istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunan lazer epilasyon uygulamaları, cilt gençleştirme ve yenileme uygulamaları, peeling uygulamaları, botox, dolgu, roller uygulamaları, mezoterapi uygulamaları, cilt ve vücut bakımları, saç bakımları, pasif jimnastik, kavitasyon, radyofrekans ve dondurarak bölgesel incelme ve zayıflama programları, pembe maske uygulaması ve daha birçok güzellik uygulamaları deneyimli ve uzman personel tarafından klinik koşullarında gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon, pembe maske ve bölgesel incelme ve diğer uygulamaların fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için aşağıdaki adreslerden yararlanabilirsiniz.

Epilazyum Özel Mira Polikliniği İletişim Bilgileri
Epilazyum Özel Mira Kadıköy Polikliniği
Adres :    Cafer Ağa Mahallesi Nazmi Bey Sokak Süreyya Apartmanı No:5 K:1 D:2 Kadıköy/İstanbul
Tel   : 0216 338 75 20 – 0216 338 75 21
Faks  : 0216 338 75 22

Epilazyum Şişli Polikliniği
Adres : Halaskargazi Caddesi Atamın Apartmanı No:348 Kat:1 Daire:2 Şişli/İstanbul
Tel   : 0212 230 45 86 – 0212 230 45 89
Faks  : 0212 230 45 86

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git