Epiline Lazer Epilasyon Polikliniği – Nişantaşı Şişli İstanbul

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
28 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 1.181 kez okundu.

Özel Epiline Lazer Epilasyon Polikliniği İstanbul Şişli Nişantaşı‘nda sadece ve sadece lazer epilasyon hizmeti vermektedir.

Nişantaşı Lazer Epilasyon Merkezi Epiline özel bir poliklinik olup, istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olacak kalıcı epilasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Şişli Lazer Epilasyon Polikliniği Özel Epiline; en son teknoloji ile üretilmiş dünya standartlarında, kalitesi FDA onayı ile belgelenmiş cihazlar kullanmakta, kalıcı epilasyon uygulamaları, uzman ve deneyimli sağlık personeli ile klinik koşullarında gerçekleştirmektedir.

Özel Epiline Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyon ve iğneli epilasyon uygulamaları ile, erkeklere ve bayanlara özel lazer epilasyon yapılmaktadır. Lazer epilasyondan önce cilt tipiniz, renginiz, kıl rengi, tipi ve lazer epilasyon yapılacak bölgeye göre test atışları yapılarak size en uygun yöntem belirlenir. Bu sayede lazer epilasyon seansları kısalır ve lazer epilasyonda başarı oranı artar. Böylelikle fazla para da ödememiş olursunuz.

Epiline Lazer Epilasyon Merkezi’nin işi sadece lazer epilasyon yapmaktır. Polikliniğinde son teknoloji ile üretilmiş mucizevi lazer epilasyon cihazı Cynosure Apogee Elite’i kullanmaktadır. Bu cihaz “en iyi lazer epilasyon ödülü” sahibidir.

Epiline lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi ve randevu almak için, şikayet ve görüşlerinizi bildirmek için aşağıdaki iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz.

Özel Epiline Lazer Epilasyon Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres   : Valikonağı Caddesi Çeyrekoğlu Aprtmnı No:52 K:1 D:1 Nişantaşı-Şişli/İstanbul
Telefon : 0212 248 33 44 – 0212 248 33 45
Cep tel : 0541 248 33 44 – 0530 311 07 54
E-mail  : info@epilinelazer.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git