Essi Lazer Epilasyon Estetik Güzellik ve Eğitim Merkezi – Şanlıurfa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Mart 2011 tarihinde eklendi, 3.446 kez okundu.

Essi Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Eğitim Merkezi Şanlıurfa‘da güzellik, estetik, lazer epilasyon uygulamaları yaparak ve bu alanlarda uzmanlık eğitimleri vererek hizmet vermektedir.

Essi Estetik, Güzellik, Lazer Epilasyon ve Eğitim Merkezi 1994 yılında Zübeyde Nacar tarafından hizmete açılmıştır.

Essi Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Eğitim Merkezi Türkiye’nin birçok güzide ilinde hizmet vermektedir. İlk olarak İzmir Gaziemir’de kurulmuş, 1996 yılında Hatay’da hizmete başlamış ve Hatay’da M.E.B’e bağlı Özel Eğitim Kurumu olmuştur. Burada Özel Essi Estetisyen, Kuaför ve Güzellik Uzmanlığı Kursları açarak Özel Bölge sertifikalı güzellik uzmanları, kuaför ve estetisyenler yetiştirmeye devam etmektedir.

Daha Fazlası  Kamiloğlu Hastanesi Lazer ve Ütüleme Epilasyon - Girne Kıbrıs

2003 yılında İzmir Gaziemir’deki merkezi Alsancak’a taşımıştır. Burada Türkiye’nin 3. Medikal Estetik Eğitim Merkezi’ni kurmuş ve birçok tıp doktoruna medikal estetik doktoru ünvanı kazandırmıştır. Daha sonra bu kurs programı durdurulmuştur.

2007 yılında İstanbul’a da franchise ile Bağdat Caddesi’ne bir şube açmıştır. 2009 yılında Çanakkale Biga’da, 2009 yılında Şanlıurfa’da, 2010 yılında Ataşehir’de ve yine 2010 yılında Azerbaycan Bakü’de Essi hizmete girmiştir.

Essi, Güzellik Merkezleri, Salonları işletmeciliği ve Estetisyen Eğitimlerini sürdürmektedir.

Daha Fazlası  Umut Hastanesi Lazer Epilasyon Polikliniği - Kartal

Urfa Essi Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi’nde lazer epilasyon ve iğneli epilasyon uygulamaları ile kalıcı olarak kıllarınızdan kurtulacaksınız. Yine depilasyon sir ağda uygulamaları ile geçici olarak epilasyon yapılmaktadır.

Essi Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Eğitim Merkezlerinde cilt ve vücut bakımları, el, ayak ve tırnak bakımları, masaj uygulamaları, zayıflama programları, cilt bakımları ve uzman eğitimleri yapılmaktadır.

Şanlıurfa Essi Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Bahçelievler Mahallesi 2 Sokak Huzur Apartmanı Altı/Şanlıurfa
Telefon : 0414 312 52 32

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Essi Lazer Epilasyon Estetik Güzellik ve Eğitim Merkezi – Şanlıurfa Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Ceylan dedi ki:

  Tüm vücudu ne kadara yaparsiniz

 2. Songül dedi ki:

  Lazer epilasyon fiyatlarını ogrenebilirmiyim

 3. Falan dedi ki:

  Acaba epilasyonu sizde yanınıza aldığınız kızlara mı yaptırıyorsunuz yoksa uzman mı yapıyor? ayrıca iz kalma olasılığı nedir

 4. ferhat dedi ki:

  lazer epilasyon fiyatlarını öğrenebilirmiyim.cevabınızı bekliyorum.

Sayfa başına git