Este 7 Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 1.897 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Este 7 Estik birimi olarak Yeditepe Üniversitesi Hastanesine bağlı olarak hizmet Este 7 Estetik ve Lazer Epilasyon merkezi İstanbulda Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir. Este 7 Estetik Birimini diğer estetik ve lazer epilasyon merkezlerinden ayrı yapan ise yapılan uygulamalar bilimsel bir tabana bağlı olarak gerçekleştiğinden kanıta dayalı ve kişiye Özel Bölge estetik programları uygulanır. Yani Yeditepe Üniversitesi Hastanesine Bağlı Este 7 Estetik ve Lazer epilasyon Merkezi Holistik Estetik bakış açısıyla kurulmuş bir ekipten oluşmaktadır. Estetik ile ilgili tüm sorunlara ve uygulamalara bütünsel bir açıdan bakılır. Bu bakış açısıda kişiye Özel Bölge hizmetleri ve tedavi programlarını doğurmaktadır.

Daha Fazlası  Anamed Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Birimi - Anamur Mersin

Bağdat Caddesi Este 7 estetik biriminde estetik ve güzellik açısından birçok tedavi ve uygulama gerçekleştirilmektedir. Bunlar; Lazer epilasyon, lazer terapileri, zayıflama ve rejuvenasyon, dolgu, botoks, hücre enjeksiyonu, peeling, lazer ile kılcal damar tedavileri, lazer ile yüz ve cilt gençleştirme uygulamaları, Bakım amaçlı veya koruma amaçlı kozmetik işlemler, este 7 de uygulanmaktadır.

Este 7 lazer epilasyon uygulamalarında Nd-yag lazerler ve Alexandrite lazerler ile tedaviler gerçekleştirilir. Plastik Cerrahi, psikolog, rehabilitasyon, kulak burun boğaz, diş hekimi ve diş estetiği gibi birimleri de koordineli olarak çalışan este 7 estetik merkezi, hafta içi ve cumartesi günleri sabah 9 ile akşam 18 arasında hizmet vermekte olup, pazar günleri ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Merkez hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve randevu işlemlerinizi gerçekleştimek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazlası  Fizyomed Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Beylikdüzü

Este 7 Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi no:238 Göztepe – İstanbul
Tel: 0216 350 01 06 – 0216 360 83 41
E-Posta: infohastane@yeditepe.edu.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git