Este Clinic Lazer Epilasyon Merkezi – Dr. Nermin Filizci Varılsüha

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Este Clinic, Estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında İzmir Alsancak’ta hizmet vermektedir. Este Klinik’te Dermatoloji Uzmanı Doktor Nermin Filizci Varılsüha dermatolojik rahatsızlıklara, lazer epilasyon, ciltle alakalı konulara bakmaktadır. Klinikte yapılan uygulamalar Dr. Nermin Filizci Varilsüha gözetimi altında hijyenik koşullar ve uzman kişilerce yapılmaktadır. İzmir Alsancak Este Clinic’te Diyetisyen Ayşe Çavdar‘da görev almaktadır. Hazırladağı diyet programları sayesinde birçok kişi sağlıklı olarak kilo vermiş formunu yakalamıştır. Kısaca Este Clinic estetik ve lazer epilasyon merkezinde görev alan uzmanlardan bahsedelim.

* Dermatoloji Uzman Dr. Nermin Filizci Varılsüha İzmir doğumludur. İlköğrenim ve Lise eğitimlerini İzmir Eşrefpaşa Lisesi’nde başarıyla tamamlamladıktan sonra 1989 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünü kazanmış ve 1995 yılında doktor olarak mezun olmuştur. Daha sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nde uzmanlık eğitimine başladı ve 2001 yılında da mezun olarak dermatoloji uzmanı oldu. Dr. Nermin Filizci Varılsüha dermatoloji uzmanı olduktan sonra birçok seminer ve eğitime katıldı, özel klinik ve hastanelerde çalıştı. Şimdi ise Este Clinic’te dermataoloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.

* Diyetisyen Ayşe Çavdar ise Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Birçok yerde çalışmış ve birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır. Este Clinic’in ortağıdır. Burada diyet ve kişisel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alsancak Este Clinic, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde Yapılan Uygulamalar

* İstenmeyen tüylere kesin çözüm;Lazer Epilasyon Uygulamaları
* Depilasyon, klasik ağda ve sir ağda uygulamaları
* Antiaging Uygulamaları
* Sivilce, akne ve vücut lekeleri tedavileri
* Çeşitli mantar hastalıklarının tedavisi
* Nasır ve siğillerin tedavileri
* Cinsel yolla bulaşan hastalıkların tedavisi
* Cilt bakımı ve lekelerin giderilmesi
* Manikür, pedikür, el ve ayak tırnak bakımları
* Solaryum
* Powerplate
* Bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme uygulamaları
* Vucüttaki benlerin teşhisi ve tedavileri
* Erkeklere özel vücut ve cilt bakım uygulamaları
* Botoks ve dolgu uygulamaları
* Mezoterapi uygulamaları
* IPL ile fotorejuvenasyon uygulamaları; cilt gençleştirme uygulamasıdır.
* Bitkisel ve kimyasal peeling uygulamaları

Este Clinic İzmir – Lazer Epilasyon ve Güzellik Uygulamaları Merkezi – lazer epilasyon alsancak  İletişim Bilgileri
Adres : 1389 Çamlık Sok. No:8/1 Alsancak/İzmir
Tel : 0232 421 08 18
E-posta : info@estetikvelazer.com
İnternet sitesi : estetikvelazer.com /esteclinic.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 2.384 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git