Este & Slim – Esteslim Bursa Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.035 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 01:01 pm yapılmıştır

Bursa güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinden Este & Slim 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olup ilk olarak çekirge caddesinde hizmet vermeye başlamıştır. Güzellik, epilasyon, lazer epilasyon ve cilt bakımı uygulamaları ile kısa sürede kalitesini kanıtlayan kurum lazer epilasyon Bursa dendiğinde tercih edilebilir en önemli alternatiflerden biri haline gelmiştir. Bursalı müşterilerinin artan talebine kayıtsız kalmayan Esteslim güzellik merkezi Carrefour avm ve Kent meydanı alış veriş merkezinde diğer şubelerini açarak Bursada güzellik ve estetik konusunda daha geniş kitleye ulaşmayı başarmıştır.

Daha Fazlası  Dr. Aesthetic Lazer Epilasyon Estetik Güzellik ve Zayıflama Merkezi

Bursa güzellik merkezlerinden Este & Slim lazer epilasyon merkezinde anti-aging, ozon sauna, kavitasyon, dermapen, soğuk lipoliz, radyofrekans, oksijen terapi, ayak sağlığı ve bakımı gibi güzellik uygulamaları, dolgu, botoks, ozon terapi, kök hücre tedavisi, saç mezoterapisi gibi medical uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Esteslim Carrefour avm ve Esteslim kent meydanı avm deki şubelerinde de diğer işlemlerin yanı sıra lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir.
esteslim-bursa-guzellik-merkezi
Yüksek teknoloji cihazları, güvenli uygulama, güleryüzlü hizmet anlayışı ve kalıcı çözümleri ile Bursada tercih edilebilir bir güzellik merkezi olan Este & slim güzellik salonu hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatları ve içerikleri hakkında fikir edinmek için kuruma aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası  Diamond Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi - Didim

Esteslim Carrefour AVM iletişim Bilgileri
Adres: Odunluk mahallesi Orhaneli kavşağı İzmir yolu Nilüfer/Bursa
Telefon: 2244523399

Esteslim Kent Meydanı AVM iletişim Bilgileri
Adres: Santral garaj mahallesi Kıbrıs şehitleri cd. Kent meydanı alışveriş merkezi Osmangazi/Bursa
Telefon: 2242211818

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git