Este & Slim – Esteslim Bursa Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 827 kez okundu.

Bursa güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinden Este & Slim 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olup ilk olarak çekirge caddesinde hizmet vermeye başlamıştır. Güzellik, epilasyon, lazer epilasyon ve cilt bakımı uygulamaları ile kısa sürede kalitesini kanıtlayan kurum lazer epilasyon Bursa dendiğinde tercih edilebilir en önemli alternatiflerden biri haline gelmiştir. Bursalı müşterilerinin artan talebine kayıtsız kalmayan Esteslim güzellik merkezi Carrefour avm ve Kent meydanı alış veriş merkezinde diğer şubelerini açarak Bursada güzellik ve estetik konusunda daha geniş kitleye ulaşmayı başarmıştır.

Bursa güzellik merkezlerinden Este & Slim lazer epilasyon merkezinde anti-aging, ozon sauna, kavitasyon, dermapen, soğuk lipoliz, radyofrekans, oksijen terapi, ayak sağlığı ve bakımı gibi güzellik uygulamaları, dolgu, botoks, ozon terapi, kök hücre tedavisi, saç mezoterapisi gibi medical uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Esteslim Carrefour avm ve Esteslim kent meydanı avm deki şubelerinde de diğer işlemlerin yanı sıra lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir.
esteslim-bursa-guzellik-merkezi
Yüksek teknoloji cihazları, güvenli uygulama, güleryüzlü hizmet anlayışı ve kalıcı çözümleri ile Bursada tercih edilebilir bir güzellik merkezi olan Este & slim güzellik salonu hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatları ve içerikleri hakkında fikir edinmek için kuruma aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Esteslim Carrefour AVM iletişim Bilgileri
Adres: Odunluk mahallesi Orhaneli kavşağı İzmir yolu Nilüfer/Bursa
Telefon: 2244523399
E-Mail: info@esteslim.com
Web Site: esteslim.com

Esteslim Kent Meydanı AVM iletişim Bilgileri
Adres: Santral garaj mahallesi Kıbrıs şehitleri cd. Kent meydanı alışveriş merkezi Osmangazi/Bursa
Telefon: 2242211818
E-Mail: info@esteslim.com
Web Site: esteslim.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git