Esteliza Güzellik ve Epilasyon Salonu – Osmangazi Bursa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.700 kez okundu.

Bursa Osmangazi ilçesi Nalbantoğlunda sektördeki 15 yıllık tecrübesinin ardından 2009 senesinde kurulan Esteliza Güzellik Salonu bay ve bayanlara pazar günleri dışında haftanın hergünü sabah 09:30 akşam 19:00 saatleri arasında güzellik ve epilasyon hizmetleri vermektedir. Modern Güzellik sloganı ile uzman ve deneyimli kadrosu ve  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi prensip haline getirmiş Esteliza, güvenilir, konforlu ve steril bir ortam sunmaktadır.

Bursa Osmangazi Esteliza Güzellik Salonunda iğneli epilasyon ve depilasyon uygulamalarında hem erkek hem bayanlara ağda yapımı, cilt ve vücut bakımı, manikür, pedikür, nasır bakımı gibi el ve ayak bakımları, siyah nokta (akne) ve sivilce tedavisi, bölgesel zayıflama, kaş şekillendirme gibi temel güzellik uygulamaları gerçekleştirilmektedir.  Bursa Osmangazi güzellik esteliza-lazer-epilasyon-bursamerkezinin cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinmek için esteliza.com adresini inceleyebilirsiniz.

Bursa’da iğneli epilasyon dendiğinde tercih edebileceğiniz bir salon olan Esteliza Güzellik ve Epilasyon merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek, merkezin kampanyaları ve fiyat politikaları hakkında merak ettiklerinizin cevabını bulmak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Esteliza Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Nalbantoğlu mahallesi bademli sokak ışın apartman no:3 kat:1 Daire:1 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 225 05 85
Web Site: esteliza.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git