Esteroyal Polikliniği – Estetik ve Lazer Epilasyon Ataşehir

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
21 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.418 kez okundu.

İstanbul Ataşehir de sağlık ve estetik alanında birçok uygulamasıyla hizmet veren Esteroyal Polikliniği 2011 senesinde doktorlar grubu tarafından kurulmuştur. Alanında tecrübeli ve uzman hekimleri ile sağlık bakanlığı tarafından uygunluk belgesine sahip bir klinik ortamında hizmet veren EsteRoyal polikliniği Ataşehirde lazer epilasyon alternatifiniz olmasının yanı sıra medikal estetik uygulamalarında da tercihiniz olabilir.

Esteroyak Ataşehir de lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, medikal estetik, lazer ile varis tedavisi, akne ve selülit tedavisi, ayak bakımı, diyetisyen kontrollü zayıflama, soğuk lipoliz, dermoroller gibi uygulamalar alanında deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Anadolu yakası estetik ve lazer epilasyon polikliniklerinden EsteRoyal polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Esteroyal Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres: Ataşehir bulvarı Ata 4. Çarşısı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0216 548 29 10
Web Site: esteroyal.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git