Ferihan Laçin Hastanesi Lazer Epilasyon ve IPL

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.355 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:09 pm yapılmıştır

İstanbul’da lazer epilasyon uygulamalarını IPL olarak gerçekleştiren hastanelerden birtanesi de Özel Ferihan Laçin Hastanesi dir. İstanbul Kadıköy’de bulunan Ferihan Laçin hastanesinde istenmeyen tüylerinize IPL ile lazer epilasyonla güvenli, kalıcı ve etkili sonuçlar bulabilirsiniz. Ancak şurda IPL ile lazer epilasyon arasındaki farka dikkat çekmek gerekir ki IPL uygulaması bir fotoepilasyon uygulaması olup bir lazer tedavisi değildir. Kadıköy Özel Bölge Ferihan Laçin Hastanesi nde de IPL foto epilasyon uygulamaları ile her renk kılda etkisini gösteren epilasyon uygulamaları yapılıyor.

Daha Fazlası  İs-Se Güzellik Salonu ve Kuaför - Akhisar Manisa

Özel Ferihan Laçin Hastanesinde IPL epilasyon 10 seasn süren tüm vücut epilasyonu şeklinde yapılıyor. Hastane şartlarında hijyenik bir ortamda, kadıköyde lazer epilasyon alternatifiniz için Özel Ferihan Laçin hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular hakkında daha detaylı bilgi ve Ferihan laçin hastanesi lazer epilasyon ünitesine randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız…

Daha Fazlası  Afyon Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Özel Feriha Laçin Hastanesi İletişim
Adres: Sarayardı caddesi no:24 Kadıköy/İstanbul
Tel: 0216 450 05 05

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Ferihan Laçin Hastanesi Lazer Epilasyon ve IPL Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. hakan dedi ki:

    tüm sakal bölgesine lazer epilasyon 05383506772 rendevu almak istiyorum

Sayfa başına git