Füsun Aksoy Güzellik ve Epilasyon Merkezi – Üsküdar

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 959 kez okundu.

İstanbul Üsküdar bağlarbaşı mevkiinde güzellik ve epilasyon uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Aksoy Güzellik Salonu birçok güzellik uygulaması ve IPL foto epilasyon uygulamaları ile hizmet veriyor.

Üsküdar güzellik salonlarından Füsun Aksoy Güzellik Salonu olarak bilinen güzellik ve epilasyon merkezinde gerçekleştirilen işlemler şu şekilde; lpg ile selülit tedavisi ve zayıflama, power plate, epilasyon için IPL foto epilasyon ve sir ağda uygulamaları, gelin makyajı ve gelinler için paket programlar, kalıcı makyaj ve cilt bakımı, manikür ve pedikür, kirpik ekme ve kirpik perması işlemleri Bağlarbaşı Aksoy güzellik salonunda gerçekleştiriliyor.

Üsküdar bağlarbaşı güzellik merkezi alternatiflerinizden Füsun Aksoy Epilasyon ve Güzellik Sauskudar-guzellik-salonlarilonunda uygulamalar sadece bayanlara yönelik olmakla birlikte erkeklere güzellik hizmeti verilmemektedir. Aksoy Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatları hakkında bilgi edinmek ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Aksoy Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Huh kuyusu cad. No:245 Ülkem apartman Daire:3 Bağlarbaşı – Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 391 51 50
E-Mail: fusun@aksoyguzellik.com
Web Site: aksoyguzellik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git