Hakkari’de İlk Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
16 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 2.124 kez okundu.

Hakkarinin ilk güzellik salonu ve lazer epilasyon merkezi açıldı. Son zamanlarda Hakkarili bayanların, estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularına ilgisinin artması ve şehirde Güzellik salonu gibi bir yerin bulunmamasının eksikliğni Şeyma Dolunay isimli girişimci 120 bin TL yatırım ve istihdam ettiği 5 personel ile giderdi. Şeyma Dolunay sayesinde Hakkari’nin de artık bir güzellik salonu olmuş oldu.

Hakkari pehlivan mahallesinde bir binanın 2. katında Kuaför ve Güzellik salonu olarak hizmet veren merkezde alanında iyi yetişmiş 5 adet personel görev yapıyor.

Hakkari güzellik merkezi nde cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikür, bölgesel zayıflama, gelin makyajı, tesettürlü gelin başı, hint dövmesi, kalıcı fön uygulaması, brezilya fönü, lazer epilasyon gibi uygulamalar yapılıyor.

Şeyma Dolunay’ın kuruculuğunda açılan Hakkari’nin ilk lazer epilasyon ve güzellik merkezi’nin tüm Hakkari halkına hayırlı olması dileklerimiz ile.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Hakkari’de İlk Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. güzeldim çirkin oldum dedi ki:

  madur olan kişi ben de sizden biriyim benim de başıma gelmedik kalmadı oraya gittiğimde beni güzelleştirmek yerine çirkinleştirmek için elinden geleni yaptı.

 2. madur dedi ki:

  esracım sen de şu benlerini bırak da bir an önce kaçmaya bak madur tavsiyesi

 3. madur dedi ki:

  bari hakkını verin yüzünüz de bir karış, boz dolabından bir farkınız yok . ş**ma hanım bir an önce bu işi bırak da ustalar yapsın sen daha çırak bile olamamışsın

 4. madur dedi ki:

  çirkinlik merkezi resmen

 5. esra dedi ki:

  mrb ben benlerim var ben alıyomusunuz çok rahatsız oluyom benlerimden

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git