Hazel Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Samsun

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
4 Kasım 2011 tarihinde eklendi, 3.600 kez okundu.

Hazel Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Samsun İlkadım ilçesinde lazer ve güzellik alanlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürmektedir. Bireysel kullanıcıdan kurumsal taleplere kadar aynı seviyede hizmeti mükemmel bir şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak görmek ilkesi ile Samsunda lazer ve güzellik dendiğinde iyi bir alternatif olabilecek olan Hazel Laser‘de aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir;

Lazer epilasyon uygulamalarında günümüz teknolojisinin en popüler cihazlarından olan Diode lazer Spa Accord cihazı ile epilasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Samsun hazel lazer epilasyon merkezinde masaj, kavitasyon ve sir ağda uygulamaları da yapılmaktadır. Kırışıklık tedavisi, leke, sivilce ve akne tedavileri, saç için uygulamalar, el ve ayak için uygulamalar da Hazer lazer epilasyon ve güzellik merkezinin hizmetlerindendir.

Lazer epilasyon Samsun dendiğinde ve samsunda Spa Accord cihazı bulunan merkez aradığınızda faydalanabileceğiniz bir güzellik merkezi olan Hazel lazer hakkında daha detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Hazel Lazer ve Güzellik Merkezi Samsun İletişim Bilgileri
Adres: 19 mayıs mahallesi, Osmaniye cad. doktor Erol Uysal İşhanı  no:21/5 İlkadım/Samsun
Telefon: 0362 333 34 35
Web Site: hazellazer.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Hazel Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Samsun Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. kanedi dedi ki:

    Fidelya kesinlikle tavsiye etmiyorum ben ikinci seans da bıraktım hiç faydasını görmedim…

  2. fidelya dedi ki:

    eStyle ipl cihazını kullanan varmı acaba aranızda ?

  3. bingül dedi ki:

    soprano ütüleme cihazı samsuna 3 ay önce geldi by merkez tarafından yeğenim gitti gereçekten acısız ve 2 aydır ağda yapmadığını söyledi ve dökülme oranıda çok iyiymiş 4 gün sonra 2.seansa gdecekmiş. valla iyimiş.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git