İs-Se Güzellik Salonu ve Kuaför – Akhisar Manisa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 2.161 kez okundu.

Akhisar güzellik merkezleri denince akla gelen güzellik salonlarından olan İs-Se kuaför ve güzellik merkezi Manisa’nin Akhisar ilçesinde 6 tanesi bayan ve 9 taneside bay olmak üzere 15 personeli ile güzellik ve kuaförlük uygulamaları ile hizmetlerini sürdürüyor.

İsmail Karaca’nın işletmenliğinde Akhisar güzellik merkezleri arasında hizmetlerine 200 metrekarelik rahat ve ferah merkezi ile devam eden İs-Se kuaför güler yüzlü ve ilgili personeli ile de Akhisar kadınları ve erkekleri için güzellik ve kuaförlük uygulamalarında tercih sebeplerinden.

İs-Se güzellik salonu Akhisar hakkında ve İs Se de gerçekleştirilen güzellik ve kuafölük uygulamaları hakkında detaylı bilgiler veya randevu talepleriniz için Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İs-Se kuaför ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Paşa mahallesi 5. sokak no:72 Hürriyet – Akhisar / Manisa
Telefon: 0236 412 44 55

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git