İs-Se Güzellik Salonu ve Kuaför – Akhisar Manisa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

18 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 2.546 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Akhisar güzellik merkezleri denince akla gelen güzellik salonlarından olan İs-Se kuaför ve güzellik merkezi Manisa’nin Akhisar ilçesinde 6 tanesi bayan ve 9 taneside bay olmak üzere 15 personeli ile güzellik ve kuaförlük uygulamaları ile hizmetlerini sürdürüyor.

İsmail Karaca’nın işletmenliğinde Akhisar güzellik merkezleri arasında hizmetlerine 200 metrekarelik rahat ve ferah merkezi ile devam eden İs-Se kuaför güler yüzlü ve ilgili personeli ile de Akhisar kadınları ve erkekleri için güzellik ve kuaförlük uygulamalarında tercih sebeplerinden.

Daha Fazlası  Dipnot Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Doktor Meltem Çetin Çanakkale

İs-Se güzellik salonu Akhisar hakkında ve İs Se de gerçekleştirilen güzellik ve kuafölük uygulamaları hakkında detaylı bilgiler veya randevu talepleriniz için Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İs-Se kuaför ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Paşa mahallesi 5. sokak no:72 Hürriyet – Akhisar / Manisa
Telefon: 0236 412 44 55

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git