İşcan Polikliniği – Güzellik ve Lazer Epilasyon Üsküdar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 1.453 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:32 pm yapılmıştır

İşçan Polikliniği sağlık alanındaki birçok ünitesi ile İstanbul Üsküdar da 1988 yılından bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. İşcan Poliklinik statüsünde olduğundan Güzellik ve epilasyon uygulamalarında da Üsküdar da iyi bir alternatif olabilcek durumdadır.

İşcan Polikliniğinde birçok tıp ünitesi bulunurken, güzellik ünitesi konumuz olduğundan, poliklinikte güzellik adına yapılan uygulamalar şu şekildedir; Özel bakımlar ( kirpik ekleme, kaş ve kirpik boyama, sivilce ve akne tedavisi, el ve ayak bakımı, kalıcı makyaj vs..), vücut bakımı, manikür ve pedikür, Epilasyon ve depilasyon uygulamaları ( iğneli epilasyon, ağrısız ve sızısız ampül epilasyonu, depilasyonda sir ağda ve lipozonik ağda uygulamaları, lenf drenaj masajı, kanya bakımı gib uygulamalar Üsküdar İşcan Polikliniğinde yapılmaktadır.

Daha Fazlası  Nills Polikliniği Lazer Epilasyon ve Estetik Uygulamaları - Kavaklıdere Ankara

1988 yılından bu yana süre gelen kesintisiz hizmeti ve edindiği tecrübe ile İstanbul Üsküdar güzellik ve lazer epilasyon alternatiflerinizden olabilecek İşcan Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İşcan Poliklinği – Güzellik ve Epilasyon İletişim Bilgileri
Adres: Selmanipak caddesi no:34 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 341 46 22

Daha Fazlası  Beverly Hills - Estetik Güzellik ve Plastik Cerrahi Merkezi - İstanbul
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

İşcan Polikliniği – Güzellik ve Lazer Epilasyon Üsküdar Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. saç dökülmesi dedi ki:

    kalıcı kirpik diye kirpik yaptırdım 1 hafta sonra döküldüler bunun kesin kalıcı çözümü var mı bilen ve ya uygulayanlar fikirlerini paylaşabilirmi lütfen.

  2. ShahabUl dedi ki:

    merhaba. benm ppmoou daha dik ve sekilli yapmak istiyorum. kilom yol ama biraz yanlarimda cikintilar var. ucret konusunda bilgi almak istiyorum vee ne kadar surede toparlanabilirim.

Sayfa başına git