Kadınlar Kulübü Lazer Epilasyon Güzellik ve Cilt Bakımı Merkezi – Fatih

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.018 kez okundu.

2010 yılında İstanbul Şişlide güzellik merkezi olarak kurulan Kadınlar Kulübü günümüzde İstanbul Fatih ilçesi Özel Fatih Hastanesi bünyesinde Kadınlar kulübü lazer epilasyon ve güzellik merkezi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Fatih’te hastane koşullarında lazer epilasyon yapan kurumlar dendiğinde tercih edebileceğiniz bir merkez olan Kadınlar Klübü Kıztaşı caddesinde yer almaktadır.

İstanbul Fatih Kadınlar Kulübü Lazer Epilasyon Merkezinde Nd-yag, diode, alexandrite lazer epilasyon uygulamaları gerçekleştirilmekte olup, IPL epilasyon işlemleri de yapılmaktadır. Lazer ile epilasyon uygulamalarının yanı sıra, cilt tedavilerinden akne, sivilce, çatlak, yara izi tedavileri, Anti aging uygulamalarında mezoterapi, dermaterapi, radyofrekans, prp tedavileri, zayıflama uygulamalarında da radyofrekans kavitasyon, selülit masajları, lipoliz, power plate, lenf drenaj gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.
kadinlar-klubu-lazer-epilasyon-fatih
Lazer epilasyon Fatih merkezlerinden Kadınlar Kulübü Cilt Bakımı ve Güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, kurumun kampanyalarını incelemek için kadinlarkulubu.club web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Diğer detaylar ve merak ettiğiniz soruları sormak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile Kadınlar Klübüne ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası  Özel Suadiye Lazer Epilasyon ve Akupunktur Polikliniği

Kadınlar Kulübü Lazer Epilasyon Güzellik ve Cilt Bakımı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Kıztaşı caddesi no:6 (Özel Fatih Hastanesi) Fatih/İstanbul
Telefon: 4446513 – 0212 6217190
E-Mail: info@ kadinlarkulubu.club
Web Site: kadinlarkulubu.club

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git