Kağıthane Özel Levent Hastanesi Lazer Epilasyon Gidenler Yaptıranlar?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

18 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 84 kez okundu.

1985 yılından beridir hizmet veren ve 2009 yılında yenileme çalışmaları ile kendini baştan sona yenileyen Özel Levent Hastanesi Kağıthanede bir çok sıkıntıyı gideren bir hastane olmaktadır. Aynı zamanda içerisinde sunmuş olduğu Dermokozmetik bölümü sayesinde güzelleşmek ve istenmeyen tüyler gibi sorunlarından kurtulmak isteyenlere çözümler sunmaktadır.

Levent Hastanesi Lazer Epilasyon Kullanıcı Yorumları

Lazer epilasyon bölümünden aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım. Gayet güzel ilgilendiler ve güler yüzlülerdi. Ayrıca fiyatları ve ödeme koşulları çok makul. Herşey için teşekkürler.

Daha Fazlası  Özel Lazerline Polikliniği Epilasyon ve Güzellik - İstanbul

Epilasyondan aldığım sonuç çok tatmin ediciydi çok memnun kaldım. Tanıdıklarıma önerdiğim bir yer.


Her kese merhaba ben cildimdeki aşırı sivilce probleminden dolayı gittim hastaneye çok iyi çok güzel birazcık sert bir doktorla tanıştım:) işinde uzman bir hanım uzman. Dr. Ayfer Öz kardeş dermatoloji uzmanı çok teşekkür ederim daha bir ay olmadı amma sivilceler azaldı tavsiye ederim yabancıyım sigortasız olarak giriş yaptım 501₺ masrafım çıktı.

Daha Fazlası  Revive Clinic Güzellik Merkezi ve Lazer Epilasyon - Edremit

Kağıthane Özel Levent Hastanesi Lazer Epilasyon Gidenler Yaptıranlar?

Sunulan Bazı Hizmetler

  • 4D İp Estetiği
  • Lazer Epilasyon
  • Botoks
  • Estetik Dolgu
  • Fibrocell Kök Hücre Tedavisi
  • Kimyasal Peeling
  • Mezolifting
  • PRP Tedavisi

İstanbul Özel Levent Hastanesi Lazer Epilasyon İletişim Bilgisi

Adres:Ortabayır Mahallesi Oto Caddesi No: 3 Kağıthane – İstanbul
Telefon: 444 4 654

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git