Kamiloğlu Hastanesi Lazer ve Ütüleme Epilasyon – Girne Kıbrıs

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
26 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 5.091 kez okundu.

Yavru vatan Kıbrısta Girne de hizmet veren Özel Kamiloğlu hastanesi lazer epilasyon ve ütüleme epilasyon kliniğini ile de Kıbrıslılara hizmet vermeye başlamıştır.

Girnede ütüleme epilasyon dendiğinde klinik şartlarında tercih edilebilecek bir alternatif olan Kamiloğlu hastanesinde soprano ütüleme lazer cihazı ile epilasyon uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Ütüleme epilasyon teknolojisinde 1 numara olduğu iddia edilen soprano cihazı Kıbrıs Girne Kamiloğlu hastanesini tercih sebebi yapan bir diğer unsurdur.

Girne de lazer epilasyon ve estetik, güzellik uygulamaları ile ilgili klinik arıyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Kamiloğlu hastanesine ulaşabilir ve gerçekleştirilen uygulamalar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayırca yine aynı numaralardan hastaneye randevu talebinde de bulunabilirsiniz.

Kamiloğlu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Işıl sk. No:4-6 Girne/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Telefon: 0392 815 3282 – 0392 815 1498
Faks: 0392 815 2308

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git