Kamiloğlu Hastanesi Lazer ve Ütüleme Epilasyon – Girne Kıbrıs

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

26 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 6.246 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Yavru vatan Kıbrısta Girne de hizmet veren Özel Kamiloğlu hastanesi lazer epilasyon ve ütüleme epilasyon kliniğini ile de Kıbrıslılara hizmet vermeye başlamıştır.

Girnede ütüleme epilasyon dendiğinde klinik şartlarında tercih edilebilecek bir alternatif olan Kamiloğlu hastanesinde soprano ütüleme lazer cihazı ile epilasyon uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Ütüleme epilasyon teknolojisinde 1 numara olduğu iddia edilen soprano cihazı Kıbrıs Girne Kamiloğlu hastanesini tercih sebebi yapan bir diğer unsurdur.

Daha Fazlası  Gaziantep Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Girne de lazer epilasyon ve estetik, güzellik uygulamaları ile ilgili klinik arıyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Kamiloğlu hastanesine ulaşabilir ve gerçekleştirilen uygulamalar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayırca yine aynı numaralardan hastaneye randevu talebinde de bulunabilirsiniz.

Kamiloğlu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Işıl sk. No:4-6 Girne/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Telefon: 0392 815 3282 – 0392 815 1498
Faks: 0392 815 2308

Daha Fazlası  Erzincan Daisy Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git