Kırıkkale Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 3.753 kez okundu.

Merhaba değerli ziyaretçi bu konuda sizlere Kırıkkale şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için yorumlar tavsiyeler ve şikayetlere yer verdik.

Kırıkkale Lazer Epilasyon Yorumları

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kullanıcılarımız için hazırladık bu sayfamızı bu sayfamızda sizler için lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için merdiven altı firmaları tercih etmemeleri gerektiğini ve diğer firmalar ile arasındaki kalite farkının bulunduğu firmalar tercih konusu yapmanız gerekmektedir.

Kırıkkale Lazer Epilasyon Tavsiyeleri

Lazer epilasyon yaptırmadan önce sitemizi ziyaret ediniz ve daha önce lazer yapan kişilerden ilinizdeki kaliteli firmalardan tavsiye alabilirsiniz. Ve de kendi tavsiyelerinizi yazabilirsiniz.

Daha Fazlası  Özel Çamlık Hastanesi Estetik ve Lazer Epilasyon - Bakırköy

Kırıkkale Lazer Epilasyon Şikayetleri

Lazer epilasyon şikayetlerini sizler sayesinde bu sayfada sıralayacağız. Sizlerin sayesinde kalitesiz ve iş ahlakı olmayan firmaları bizlere aşağıda bulunan YORUM kısmından bildirmeniz sonucunda bu sayfamızda listeleyeceğiz.

Kırıkkale Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonları  

ANATOLIA GÜZELLİK MERKEZİ ESTETİK
Yenidoğan Mah. Ercan Yıldız Sok. 9/B Kırıkkale Merkez, Kırıkkale
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 03183333315

ELİZYA GÜZELLİK SALONU
Ovacık Mah. Hürriyet Cad. 4 Kırıkkale Merkez, Kırıkkale
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 03182250808

EPİLAZER EPİLASYON SAĞLIK ESTETİK
Ovacık Mah. Zafer Cad. Yahşihan, Kırıkkale
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 03182240060

İZMİR LIFE GÜZELLİK SALONU
Ovacık Mah. Şehit Hasan Akın Sok. 10 Kırıkkale Merkez, Kırıkkale
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 05079909406

HGM GÜZELLİK SALONU
Yaylacık Mah. Ulubatlı Hasan Cad. 1 Yahşihan, Kırıkkale
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 03182182633

Kısayol

Daha Fazlası  Zen Lazer Epilasyon Merkezi Nasıl Yorumlar Gidenler
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Kırıkkale Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Dilek dedi ki:

    Mirelife güzellik merkezinin lazerinden hıc memnun kalmadım kesinlikle tavsiye etmiyorum olmayan tuylerım cıktı ve magdurıyetım ıcın yardımcı olunmadı hakkımıda helal etmiyorum ciddi problem yasattılar kesinlikle gitmeyın yazık olurçç

  2. Şule dedi ki:

    Kırıkkale derman hastanesinin lazer bölümünden emine adındaki şahıs insanlarla dalga geçer gibi konuşuyor.işine geleni duyuyor işine gelmeyeni duymuyor.Telefonumuza randevu mesajı geliyor.Şu tarihte randevunuz var saati için hastanemizi arayın deniliyor.Randevudan 2 gün önce saati belirlemek için aradığımda bizi bir hafta önce aramanız gerekiyordu deniliyor.Mesajda böyle bir şey yok dediğimde sesinizi duyamıyorum deniliyor. O Zaman mesajınızı düzeltin diyorum. Alo alo sesinizi alamıyorum diyor.Telefonu kapattığımda tekrar bana dönülmüyor dalga geçmek değilde nedir bu.Kurumu temsilen müşterinin karşısına çıkan bu sekreterlerin kurum tarafından iyi seçilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kırıkkale derman hastanesi üzgünüm artık sizinle çalışmak istemiyorum.

Sayfa başına git