Klinest Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon – Alsancak İzmir

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

7 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 875 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:37 pm yapılmıştır

İzmir Alsancak lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezlerinden Klinest Estetik, Operatör Doktor Özgür Erdem cerrahlığında estetik işlemler, lazer epilasyon uygulamaları ve güzellik uygulamaları ile hizmetlerini sürdürüyor.

Alsancak da lazer epilasyon dendiğinde, alexandrite lazer ve nd-yag lazer seçenekleri ile değerelendirilebilecek iyi bir alternatif olan Klinest Klinik Estetik Güzellik merkezinde ameliyatlı ve ameliyatsız estetik uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Ayrıca İzmir de lazer ile tattoo dövme silme işlmeleride Klinest’te yapılmaktadır.

Daha Fazlası  Este Clinic Lazer Epilasyon Merkezi - Dr. Nermin Filizci Varılsüha

Klinest Estetik ve Güzellik merkezinde yapılan bazı uygulamalar ise şekildedir: Nd-yag ve alexandrite lazer cihazları ile lazer epilasyon, lazer lipoliz uygulaması, Nd-yag lazer ile tatto dövme silme işlemi, burun estetiği, yüz ve alın germe, ben, sivilce ve leke tedavileri, göz kapağı ve kepçe kulak estetiği, ameliyatsı yüz germe ve gençleştirme uygulamaları, botoks ve dolgu işlemleri, meme büyütme ve küçültme estetiği Klinest Estetikte gerçekleştirilen uklinest-klinik-estetik-alsancakygulamalardandır.

Daha Fazlası  Sinem Güngör Beauty Center Konya Meram

Klinest Estetik Cerrahi birimi ve lazer tedavi kliniği ile hizmetlerini sürdüren Alsancak Estetik Güzellik ve lazer epilasyon merkezi hakkında ve Klinest Dr. Özgür Erdem hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatları hakkında bilgi edinmek ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Klinest Estetik İletişim Bilgileri
Adres: Şair Eşref Blv. no: 72 Mustafa bey apartman Kat:4 Daire:4 Alsancak/İZMİR
Telefon: 0232 463 62 64

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git