Koşuyolu Estetik Güzellik Salonu IPL ve İğneli Epilasyon Merkezi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 1.336 kez okundu.

Estetisyen Sevilay hanım tarafından İstanbul Anadolu yakası Kadıköyde kurulan Koşuyolu Güzellik Salonu güzelliğine düşkün bayanlara A’dan Z’ye güzellik ve epilasyon hizmeti vermeye başlamıştır. Estetik güzellik salonu olarak hizmet veren merkez Kadıköy belediyesi tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Estetisyen Sevilay hanım yönetimindeki Koşuyolu Güzellik Merkezi sabah 08:30 Akşam 20:00 saatler, arasında tüm bayanlara hizmete açıktır.
Güzellik salonunda çalışan tüm personel kendi alanında uzman, tecrübeli ve diplomalı estetisyen olarak görev yapmaktadır. Güzellik salonunda tüm uygulamalar randevu ile yapılmakta olup, aşağıda bulunan iletişim bilgileri vasıtası ile randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Koşuyolu estetik güzellik, ıpl epilasyon ve iğneli epilasyon merkezinde gelin makyajı ve gelin paketi işlemleri, kaş ve bıyık alımı, kosuyolu-ipl-lazer-merkezisaç ve cilt bakımı, depilasyon uygulamaları olarak ağda, epilasyon uygulamaları olarak ıpl epilasyon ve iğneli epilasyon, manikür, pedikür, el ve ayak bakımı, venüs legacy, profesyonel ve kalıcı makyaj, vakum masajı, bölgesel zayıflama, yosun ile vücut bakımı, kirpik perması gibi güzelliğinize güzellik katacak birçok uygulama gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy Koşuyolu iğneli ve ıpl epilasyon merkezlerinden Koşuyolu güzellik salonu hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Ayrıca kosuyoluguzellik.com/randevu.php adresinden güzellik merkezine online olarak da randevu alabilirsiniz.

Koşuyolu Güzellik İletişim ve Randevu Bilgileri
Adres: Mehmet Akfan sokak Koşuyolu tahtalı park karşısı Koşuyolu-Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0216 340 60 44
E-Mail: kosuyoluguzellik.com
Web Site: kosuyoluguzellik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git