Lazer Epilasyon Tokat Merkezlerinden Rüdam Güzellik ve Lazer Salonu

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
1 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.842 kez okundu.

1989 yılında hizmete giren ve Tokat’ın en köklü güzellik merkezlerinden birisi olan Rüdam Güzellik ve lazer epilasyon merkezi, bünyesinde uyguladığı birçok tedavi ile adeta yeni bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor. 26 yıldır ”en iyi hizmet” anlayışı ile yola çıkan Tokat güzellik merkezinde, lazer epilasyon, zayıflama, sivilce ve leke tedavileri, cilt bakımı, iğneli epilasyon ve çeşitli güzellik uygulamaları ile birçok konuda hizmet alabilirken kendinizi de adeta evinizde gibi hissedeceksiniz diyor Rü-dam güzellik ve lazer salonu.

Lazer epilasyon Tokat dendiğinde tercih edebileceğiniz güzellik salonu alternatiflerinden olan Rü-dam lazer uygulamaları ve güzellik merkezine randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Güzellik uzmanı Habibe Gevrek yönetiminde gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamalarında alexandrite lazer epilasyon cihazı tercih edilmektedir.
rudam-guzellik-salonu-tokat
Rüdam Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Yetkili: Habibe Gevrek
Adres: Ali paşa mahallesi Gazi Osman paşa bulvarı Anadolu pasajı kat:2 Tokat
Telefon: 0356 214 74 41
E-mail: rudamlazer@gmail.com
Web Site: rudamlazer.wix.com/tokat

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git