Lazer Epilasyon Tokat Merkezlerinden Rüdam Güzellik ve Lazer Salonu

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.582 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 01:00 pm yapılmıştır

1989 yılında hizmete giren ve Tokat’ın en köklü güzellik merkezlerinden birisi olan Rüdam Güzellik ve lazer epilasyon merkezi, bünyesinde uyguladığı birçok tedavi ile adeta yeni bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor. 26 yıldır ”en iyi hizmet” anlayışı ile yola çıkan Tokat güzellik merkezinde, lazer epilasyon, zayıflama, sivilce ve leke tedavileri, cilt bakımı, iğneli epilasyon ve çeşitli güzellik uygulamaları ile birçok konuda hizmet alabilirken kendinizi de adeta evinizde gibi hissedeceksiniz diyor Rü-dam güzellik ve lazer salonu.

Lazer epilasyon Tokat dendiğinde tercih edebileceğiniz güzellik salonu alternatiflerinden olan Rü-dam lazer uygulamaları ve güzellik merkezine randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Güzellik uzmanı Habibe Gevrek yönetiminde gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamalarında alexandrite lazer epilasyon cihazı tercih edilmektedir.
rudam-guzellik-salonu-tokat
Rüdam Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Yetkili: Habibe Gevrek
Adres: Ali paşa mahallesi Gazi Osman paşa bulvarı Anadolu pasajı kat:2 Tokat
Telefon: 0356 214 74 41

Daha Fazlası  Di Garza Lazer Epilasyon Handan Serdaroğlu-Diyarbakır
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git