Linda Güzellik ve Lazer Epilasyon Salonu – İnegöl

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.806 kez okundu.

Linda güzellik merkezi Bursa İnegöl ilçesinde epilasyon, lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren bir kuruluştur. Sema Düzenli yönetimindeki Linda güzellik salonu Kemalpaşa mahallesinde yer almakta olup hafta içi ve cumartesi günleri olmak üzere sabah 9:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca kurumda kuaförlük hizmetleride verilmektedir..

İnegöl’de lazer epilasyon yapan güzellik merkezi arayışlarınızda tercih edebileceğiniz bir alternatif olan Linda’da, kuaförlük, saç bakımı, cilt bakımı, kalıcı makyaj, gelin başı, el ve ayak bakımı gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Kurumda yapılan diğer güzellik işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazlası  Netsclub Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi - Kocaeli

Linda Güzellik Kuaförlük ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Kemalpaşa mahallesi Bayrak sokak no:8 Kat:1 İnegöl/Bursa
Telefon: 0224 713 29 30

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Linda Güzellik ve Lazer Epilasyon Salonu – İnegöl Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Zehra dedi ki:

    Kaş dovmesi ince kas kalinlastirma filan ypiyormusnz yapiyorsaniz fiyati nedir

Sayfa başına git