Lokman Hekim Hastaneleri Lazer Epilasyon Hizmetleri – Ankara ve Van

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

7 Mart 2012 tarihinde eklendi, 9.789 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Özel Lokman Hekim Hastaneleri Ankara‘nın Etlik(Yeni Mahhalle), Sincan semtlerinde ve Van‘da hastane, yoğun bakım, acil servis, lazer epilasyon ve güzellik hizmetleri vermektedir.

Lokman Hekim Engürüsağ Sağlık Turizm Eğitim Hizmetleri ve İnşaat Taahhüt A.Ş.;tıbbi malzeme pazarlama ve satışı ile adım atılan sağlık sektöründe tam teşekküllü bir hastane devam edilmiştir. İlk olarak 2002 yılında Ankara Etlik’te Özel Lokman Hekim Hastane’si adıyla hasta kabulune başlayıp, hizmete açılmıştır. Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, kaliteli kadrosuyla büyümeye devam eden hastane, 2005 yılında TUV-CERT ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni almıştır. Daha sonra 2008 yılının Mart ayı itibariyle Ankara’nın Sincan bölgesinde Sincan Özel Lokman Hekim Hastanesi adıyla hizmetlerine başlamış ve Ankara’ya hem Etlik hemde Sincan’da iki hastane kazandırmıştır.

Daha Fazlası  Özel FGM Polikliniği - Fatih Güzellik Merkezi ve Lazer Epilasyon

Sincan’daki hastane de açılır açılmaz ISO 9001:2000 Kalite Belgesini almıştır. Ankara’dan sonra Van’da da yatırım yaparak Van’a kalite standartları yüksek bir Özel Bölge hastane kazandırılmıştır. Van Özel Lokman Hekim Hastanesi adıyla Van’da tam teşekküllü acil servisi, yoğun bakım üniteleri, lüks laboratuvarları, Özel Bölge ameliyathaneleri ile Van’da hizmet vermektedir.

Lokman Hekim Hastaneleri’nde alanında uzman tecrübeli hekim, hemşire ve sağlık çalışanları görev yapmaktadır.

Ankara Yenimahalle Etlik, Sincan ve Van Özel Lokman Hekim Hastaneleri’nde anesteziyoloji ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahi poliklinikleri, gastroenteroloji poliklinkleri, iç hastalıklar, kadın hastalıkları ve kadın doğum poliklinikleri, yeni, doğan üniteleri, göz hastalıkları poliklinikleri, üroloji poliklinkleri, KBB(kulak-burun-boğaz) poliklinkleri, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji poliklinikleri, beslenme sağlıklı kilo alıp verme ve diyet poliklinikleri, çocuk hastalıkları ve sağlığı poliklinikleri, dermatoloji poliklinikleri, yüz germe, estetik operasyonlar, liposuction, epilasyon ve en son teknoloji ile lazer epilasyon uygulamaları bulunmaktadır. Lazer Epilasyon Uygulamaları Soprano Laser Epilasyon Cihazı ile yapılmaktadır.

Daha Fazlası  İşcan Polikliniği - Güzellik ve Lazer Epilasyon Üsküdar

Özel Lokman Hekim Hastanelerinden detaylı bilgi almak ve randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Etlik Lokman Hekim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres    : Gn. Dr. Tevfik Sağlam Caddesi No:119 Etlik-Keçiören/Ankara
Telefon    : 444 99 11
Fax    : 312 326 49 09

Sincan Lokman Hekim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres    : Andiçen Mahallesi Polatlı 2 Caddesi İdil Sokak No:40 Sincan/Ankara
Telefon    : 444 99 11
Fax    : 312 276 08 18

Van Lokman Hekim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres    : Cumhuriyet Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:87 / Van
Telefon    : 444 65 44

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Lokman Hekim Hastaneleri Lazer Epilasyon Hizmetleri – Ankara ve Van Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. s.s dedi ki:

    seans ücretleri tüy azaltma olarak koltuk altı bacak için öğrenbilirmiyim

Sayfa başına git