Maltepe Üniversitesi Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.827 kez okundu.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde dermatoloji (cildiye) bölümü bünyesinde lazer epilasyon uygulamaları yapılmaya başlanmıştır. İstanbul’da lazer epilasyon yapan hastaneler bünyesine katılan Maltepe Üniversitesi Hastanesi her cilt ve kıl tipi için yapılabilen uygulamaları ile  lazer epilasyon biriminde hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu yakası Maltepe ilçesinde bulunan Maltepe Üniversitesi tıp fakültesinde lazer ile epilasyon uygulamalarının yanı sıra, yine dermatoloji bölümü içerisinde, PRP kök hücre tedavisi ile cilt yenileme ve gençleştirme, kırışıklık, yanık ve yara tedavileri, mezoterapi uygulamaları, botoks, akne ve leke tedavileri de gerçekleştirilmektedir.
lazer-epilasyon-maltepe-universite-hastanesi
Maltepe hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları, epilasyon fiyatları veya diğer uygulamalar hakkında detaylara ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca randevu talepleriniz için hastane telefonlarını arayabileceğiniz gibi inrernet sayfası üzerinden online randevu işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe Hastanesi Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri
Adres: Feyzullah caddesi no:39 Maltepe / İSTANBUL
Telefon: 444 06 20
E-mail: info@maltepehastanesi.com.tr
Web Site: maltepehastanesi.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git