Maltepe Üniversitesi Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.567 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:41 pm yapılmıştır

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde dermatoloji (cildiye) bölümü bünyesinde lazer epilasyon uygulamaları yapılmaya başlanmıştır. İstanbul’da lazer epilasyon yapan hastaneler bünyesine katılan Maltepe Üniversitesi Hastanesi her cilt ve kıl tipi için yapılabilen uygulamaları ile  lazer epilasyon biriminde hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu yakası Maltepe ilçesinde bulunan Maltepe Üniversitesi tıp fakültesinde lazer ile epilasyon uygulamalarının yanı sıra, yine dermatoloji bölümü içerisinde, PRP kök hücre tedavisi ile cilt yenileme ve gençleştirme, kırışıklık, yanık ve yara tedavileri, mezoterapi uygulamaları, botoks, akne ve leke tedavileri de gerçekleştirilmektedir.
lazer-epilasyon-maltepe-universite-hastanesi
Maltepe hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları, epilasyon fiyatları veya diğer uygulamalar hakkında detaylara ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca randevu talepleriniz için hastane telefonlarını arayabileceğiniz gibi inrernet sayfası üzerinden online randevu işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazlası  Sevgi Medlife Lazerli Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Bahçelievler

Maltepe Hastanesi Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri
Adres: Feyzullah caddesi no:39 Maltepe / İSTANBUL
Telefon: 444 06 20

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git