Maya Esthetic Center – Çapa Lazer Epilasyon ve Güzellik Polikliniği

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 2.780 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:43 pm yapılmıştır

Maya Esthetic Center, Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Polikliniği İstanbul Çapa‘da Çapa Kan Merkezi karşısında hizmet vermektedir.

İstanbul Çapa Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Polikliniği Maya Esthetic Center 2005 yılında Doktor Nihat Dik liderliğinde kurulmuştur.

Dr. Nihat Dik 9 Mayıs 1972 Gaziantep doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Gaziantep’te almıştır. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olup doktor olmuş ve Almanya Frankfurt’ta estetik ve güzellik alanında çalışmalar yapmıştır. 2002 yılında Eczacıbaşı Baxter’da Sorumlu doktor olarak 3 sene görev almıştır. 2006 yılında Klassis Otel’de Estetik Merkezi görevlerinde bulunmuştur. Doktor Nihat Dik çalışmalarına Maya Polikliniği’nde devam etmektedir.

Daha Fazlası  Pandora Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Gebze

Maya Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Polikliniği‘nde; alexandrite lazer epilasyon cihazı ile lazer epilasyon uygulamaları, lazerle dövme silme çıkarma uygulamaları, lazer yardımı ile kılcal damar ve varis tedavisi, lazerle cilt yenileme uygulamaları, CO2 Fraksiyonel lazer tedavisi, cilt, vücut, sivilce ve akne izlerinin lazerle tedavileri, dolgu, botoks, kimyasal peeling ve bitkisel peeling uygulamaları ile cilt yenileme ve gençleştirme uygulamaları, saç mezoterapi uygulamaları, profesyonel cilt bakımları, profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları, dövme yapma, tattoo ve piercing uygulamaları, saç ekimi, zayıflama, bölgesel incelme uygulamaları, ultra lipo kavitasyon uygulaması, akupunktur uygulamaları, radyofrekans,

Daha Fazlası  Yozgat Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Maya estetik çapa Fiyat bilgisi ve randevu için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Maya Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres     : Millet Caddesi No:129 Daire:1 Çapa/İstanbul
Tel     : 0212 588 02 05
Fax     : 0212 588 02 07
Cep Tel : 0532 587 81 05
E-mail     : info@mayaesthetic.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Maya Esthetic Center – Çapa Lazer Epilasyon ve Güzellik Polikliniği Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Pervin Karalan dedi ki:

  BEn ümraniyede yaptırdım.Estepointte çok da memnunum

 2. Helvin dedi ki:

  Soprano Ütüleme Epilasyon cihazı varmış sizde?

 3. gönül kişmir dedi ki:

  1 genital bölgeyi 3 e ayırıyolar popo arası bikini bölgesi ve orta bölge,bu nasıl iş enteresan .her 3 üne ayrı fıyat :))

 4. PELİN dedi ki:

  fiyat gönderebilir misiniz?

Sayfa başına git