Medicana İnternational Lazer Epilasyon Ankara Hastanesi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Mart 2011 tarihinde eklendi, 2.704 kez okundu.

İsmi Medicana sağlık grubu olan firma için ülkemizde, Medicana International İstanbul, bahçelievler, avcılar, Medicana International Ankara, Konya,  Samsun ve Kıbrıs ta hizmetlerine devam eden bir Hastaneler grubudur diyebiliriz.

Lazer epilasyon uygulamaları ise Medicana International Ankarada gerçekleştirilmektedir. Medicana International Ankara hastanesi lazer epilasyon ve estetik uygulamaları yapan birimiyle hizmet vermektedir. Medicana international dalazer epilasyon uygulamaları Kozmetoloji ve akupunktur ünitesinde yapılmaktadır. Lazer epilasyon tedavilerinin yanı sıra akupunktur, kırışıklık tedavileri, kavitasyon, mezoterapi, zayıflama, kimyasal peeling, saç ekimi, lazer ile damar tedavileri, botox, dolgu, diyet ve beslenme vs. gibi işlemlerde Medicana kozmetoloji ve akupunktur biriminde uygulanmaktadır.

Ankarada hastane koşullarında bir lazer epilasyon ünitesi olan Medicana lazer epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak, yapılan tedaviler ve uygulamaların fiyatları, koşulları vs. gibi merak ettiklerinize cevap bulmak için Ankara Medicana International iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Medicana international Lazer Epilasyon Ankara
Tel: 0530 322 48 48
Web Site: medicanakozmetoloji.com

Medicana Sağlık Grubu
Tel: 444 0 MEDI / 444 0 6334
Web Site: medicana.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git