Medies Clinic Lazer Epilasyon ve Akupunktur Merkezi – Karabük Güzellik Merkezleri

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Karabükde lazer epilasyon dendiğinde tercih edebileceğiniz kliniklerden olan Medies Clinic sağlığın ve güzelliği vaatederken, yüksek teknoloji, huzur, güven ve konfordan da vazgeçmiyor. Karabük akupunktur merkezlerinden olan Medies Klinic de güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları da gerçekleştiriliyor.

Lazer epilasyon Karabük diye aradığınızda neden Mediesi tercih etmeliyiz diye sorarsanız uygulamaların tıp fakültesi mezunu ve alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştirildiği cevabı sizin için yeterli olacaktır. Medieste akupunktur uygulamaları Doktor Ebru Osmanoğlu yönetiminde, diğer medikal estetik uygulamaları da Doktor Kürşat Yılmaz yönetiminde gerçekleştirilmektedir.

Medies lazer epilasyon ve akupunktur merkezinde alexandrite lazer epilasyon, cilt bakımı, ozon terapi, bölgesel zayıflama ve selülit tedamedies-karabuk-lazer-epilasyonvisi, nöral terapi gibi uygulamaların yanı sıra, Dr. Ebru Osmanoğlu ile Akupunktur tedavileri yapılmaktadır. Klinikte uygulanan diğer uygulamalar hakkında bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Her şey güzel olacak sloganı ile hizmetlerini sürdüren Karabük Medies Clinic hakkında daha fazla detay almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Medies güzellik merkezine ücretsiz görüşme seansı için telefon numarasından randevu alabileceğiniz gibi, Karabük Medies klinik nerededir ve nasıl gidilir bilgileri için adreslerden faydalanabilir yada kurum web sayfasındaki iletişim bağlantısında bulunan Medies ulaşım krokisini inceleybilirsiniz.

Medies Klinik Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Karabükspor Feridun Tankut Spor kompleksi çamlık camii karşısında – Şirinevler / Karabük
Telefon: 0370 424 16 15
E-mail: info@mediesclinic.com
Web Site: mediesclinic.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 3.838 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git