İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Medipol Hastanesi Lazer Epilasyon – Koşuyolu Kadıköy

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 6.049 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:41 pm yapılmıştır

İstanbul Kadıköy’de Özel sağlık kurumu statüsünde hizmet veren Medipol Hastanesi 1997 yılında Koşuyolunda hizmetlerine başlamıştır. Günümüzde güzellik ve zayıflama uygulamaları ile de hizmetlerini sürdüren Medipol Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. Medipolde Lazer epilasyon uygulamaları Medipol Hastanesi Estetik Güzellik ve Zayıflama merkezinde gerçekleştirilmekte olup, poliklinik koşullarında uzman estetik ve plastik cerrah, uzman dermatolog ve diyetisyenden oluşan geniş kadrosu ile hizmet verilmektedir.

Daha Fazlası  Doktor Erhan Şafak Lazer Epilasyon ve Estetik Poikliniği - FSM Bulvarı Nilüfer

Özel Medipol Hastanesi Güzellik ve Zayıflama merkezinde lazer epilasyon ile kalıcı epilasyon, iğneli epilasyon, ağda, sir ağda gibi geçici epilasyon (depilasyon) uygulamaları, kimyasal peeling, cilt bakımı ve kırışıklık tedavileri, sağlıklı zayıflama ve diyet programları, mezoterapi ve selülit tedavis, botox, fraksiyonel lazer ile cilt tedavileri (cilt sıkılaştırma, akne, leke, yara izi), solaryum, masaj, myolifting gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri Koşuyolu dendiğinde klinik şartlarındaki hizmeti ve uzman kadrosu ile İstanbul Kadıköyde tercih edilebilir bir lazer epilasyon hastanesi alternatifi olan Özel Medipol Hastanesi hakkımedipol-hastanesi-guzellik-merkezinda detaylı bilgi almak, Medipol hastanesi lazer epilasyon uygulamaları hakkında bilgi edinmek, ön görüşme ve muayene talebinde bulunmak veya hastaneye randevu işlemlerinizi gerçekleştirmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası  Özel Fizmer Güzellik Polikliniği ve Lazer Epilasyon - Bursa

Medipol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: E5 Harem yolu üzeri Koşuyolu – Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0216 544 66 66

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Medipol Hastanesi Lazer Epilasyon – Koşuyolu Kadıköy Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. hatice dedi ki:

    tüm vücut lazer eplasyon fiyatı

  2. hatice çark dedi ki:

    fiyat

  3. hatice çark dedi ki:

    tüm vucüt olarak lazer eplasyon fiyatı ne kadar

Sayfa başına git