Medipol Hastanesi Lazer Epilasyon – Koşuyolu Kadıköy

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
12 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 4.691 kez okundu.

İstanbul Kadıköy’de Özel sağlık kurumu statüsünde hizmet veren Medipol Hastanesi 1997 yılında Koşuyolunda hizmetlerine başlamıştır. Günümüzde güzellik ve zayıflama uygulamaları ile de hizmetlerini sürdüren Medipol Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. Medipolde Lazer epilasyon uygulamaları Medipol Hastanesi Estetik Güzellik ve Zayıflama merkezinde gerçekleştirilmekte olup, poliklinik koşullarında uzman estetik ve plastik cerrah, uzman dermatolog ve diyetisyenden oluşan geniş kadrosu ile hizmet verilmektedir.

Özel Medipol Hastanesi Güzellik ve Zayıflama merkezinde lazer epilasyon ile kalıcı epilasyon, iğneli epilasyon, ağda, sir ağda gibi geçici epilasyon (depilasyon) uygulamaları, kimyasal peeling, cilt bakımı ve kırışıklık tedavileri, sağlıklı zayıflama ve diyet programları, mezoterapi ve selülit tedavis, botox, fraksiyonel lazer ile cilt tedavileri (cilt sıkılaştırma, akne, leke, yara izi), solaryum, masaj, myolifting gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri Koşuyolu dendiğinde klinik şartlarındaki hizmeti ve uzman kadrosu ile İstanbul Kadıköyde tercih edilebilir bir lazer epilasyon hastanesi alternatifi olan Özel Medipol Hastanesi hakkımedipol-hastanesi-guzellik-merkezinda detaylı bilgi almak, Medipol hastanesi lazer epilasyon uygulamaları hakkında bilgi edinmek, ön görüşme ve muayene talebinde bulunmak veya hastaneye randevu işlemlerinizi gerçekleştirmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Medipol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: E5 Harem yolu üzeri Koşuyolu – Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0216 544 66 66
E-Mail: info@medipol.com.tr
Web Site: medipol.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Medipol Hastanesi Lazer Epilasyon – Koşuyolu Kadıköy Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. hatice dedi ki:

    tüm vücut lazer eplasyon fiyatı

  2. hatice çark dedi ki:

    fiyat

  3. hatice çark dedi ki:

    tüm vucüt olarak lazer eplasyon fiyatı ne kadar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git