Memorial Hastanesi Lazer Epilasyon Diyarbakır

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
15 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.228 kez okundu.

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm sunmak için en kaliteli ve en başarılı firmalardan biri haline gelen ve her daim ülkemizde ismini duyuran Memorial Hastanesi Lazer Epilasyon bölümünden bahsetmek istiyorum.

Tüm yenilikleri ve tüm ilkleri her daim kendi bünyesinde bulundurarak her gelen müşteriyi aileden biri sayarak ve neredeyse hiç kimsenin şikayetçi olmadığı bir hastaneden bahsetmek isterim. Gelen yorumlar neticesinde hastanenin gerek hijyen, gerekse güleryüzlülüğü insanları kendine hayran bırakan en önemli etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Diyarbakır şehrinde toplamda 2 adet şubesi ile hizmet veren ve Türkiye’de hemen hemen her bölgede bulunan Özel Memorial Hastanesi Uzman ve deneyimli kadrosu ise lazer epilasyon konusunda tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek hizmet sunmaktadır.

Bilmeniz gerekir ki lazer epilasyonda en önemli etkenin hijyen olduğunu bilmekteyiz. Hemen hemen her türlü hastalığın hijyensizlikten geçtiğini bildiğimizden yerinde inceleme fırsatı bularak Memorial Hastanesi Bu konuda adından oldukça söz ettirecektir. Fiyat konusunda da uygun fiyatları sayesinde Diyarbakır ve çevre illerdeki hastaların ilk tercihi olmaktadır.

Memoril Hastanesi Diyarbakır Şubesi İletişim Bilgileri

Adres: Peyas Mah. Fırat Blv. No:12, Diclekent/Diyarbakır
Telefon: 444 7 888 – 0412 314 66 66

Memoril Hastanesi Diyarbakır-Dicle Şubesi İletişim Bilgileri

Adres:Urfa Yolu 3. Km. 507. Sok. No: 150, Kayapınar/Diyarbakır
Telefon: 444 7 888 – 0412 315 66 66

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git