Memorial Hastanesi Lazer Epilasyon – Şişli

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.840 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:41 pm yapılmıştır

Memorial Sağlık Grubu hastanelerinden Şişli Memorial Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. Hastane bünyesindeki dermatoloji/deri ve zührevi hastalıklar bölümünde hizmet veren memorial lazer epilasyon birimi İstanbul Şişli’de lazer epilasyon yapan hastane arayanlar için iyi bir alternatif durumunda.

Gerek hastane koşullarında lazer epilasyon yaptırmak isteyenler, gerekse Özel Bölge bir hastane arayanlar için Memorial Hastanesi sektördeki tecrübesi ve uzman hekim kadrosu ile tercih sebepleri arasında. Hastanede uygulamalar dermatoloji uzmanı hekimler tarafından gerçekleştiriliyor. Bu da yapılacak olan işleme olan güveni arttırıyor. Memorial dermatolojide lazer epilasyon dışında güzellik ve estetik uygulamaları olarak, lazer ile varis tedavisi, cilt gençleştirme, gençlik aşısı, ben tedavisi gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor.sisli-memorial-lazer-epilasyon

Daha Fazlası  Amasya Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Hakkında Yorumlar Tavisyeler ve Şikayetler

Şişli Okmeydanı Memorial hastanesi lazer epilasyon uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat bilgisi öğrenmek veya ilgili birime randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Memorial Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Piyalepaşa Bulvarı Okmeydanı – Şişli/İstanbul
Telefon: 444 78 88

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git