Memorial Hastanesi Lazer Epilasyon – Şişli

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
10 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.260 kez okundu.

Memorial Sağlık Grubu hastanelerinden Şişli Memorial Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. Hastane bünyesindeki dermatoloji/deri ve zührevi hastalıklar bölümünde hizmet veren memorial lazer epilasyon birimi İstanbul Şişli’de lazer epilasyon yapan hastane arayanlar için iyi bir alternatif durumunda.

Gerek hastane koşullarında lazer epilasyon yaptırmak isteyenler, gerekse özel bir hastane arayanlar için Memorial Hastanesi sektördeki tecrübesi ve uzman hekim kadrosu ile tercih sebepleri arasında. Hastanede uygulamalar dermatoloji uzmanı hekimler tarafından gerçekleştiriliyor. Bu da yapılacak olan işleme olan güveni arttırıyor. Memorial dermatolojide lazer epilasyon dışında güzellik ve estetik uygulamaları olarak, lazer ile varis tedavisi, cilt gençleştirme, gençlik aşısı, ben tedavisi gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor.sisli-memorial-lazer-epilasyon

Şişli Okmeydanı Memorial hastanesi lazer epilasyon uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat bilgisi öğrenmek veya ilgili birime randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Memorial Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Piyalepaşa Bulvarı Okmeydanı – Şişli/İstanbul
Telefon: 444 78 88
Web Site: memorial.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git