Netsclub Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kocaeli

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Mart 2011 tarihinde eklendi, 952 kez okundu.

Netsclub Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İzmit(Kocaeli) ‘de lazer epilasyon, estetik ve güzellik hizmetleri vermektedir.

İzmit Nets Club Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi 1997 yılında hizmete girmiştir. Tecrübeli ve uzman personeli ile güzelliğinizi ön plana çıkarmaktadır.

Kocaeli’de müşteri odaklı çalışan ve kişiye Özel Bölge uygulamalar yapan Netsclup Estetik ve Güzellik Merkezi’nde öncelikli amaç doğal güzelliğinizi kaybetmeden mükemmel bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktır.

Netsclup Kocaeli Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulumanıza yardımcı olacak her cilt tipine ve kil yapısına uygun lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamalarının yanında kalıcı makyaj uygulamaları, el, ayak, tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, uzman kişiler gözeteminde zayıflama programları, saç bakımları, klasik epilasyon yöntemleri ağda ve depilasyon uygulamaları ve daha birçok uygulama İzmit Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi olan Nets clup‘ta gerçekleştirilmektedir.

Netsclub Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Leyla Atakan Cadde Karabaş Mah. Gümüş Apartmanı No:35 K:2/Kocaeli
Tel     : 0262 322-3337

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Netsclub Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kocaeli Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Canan dedi ki:

    Nets Club güzellik merkezinden cilt bakımı ve kimyasal peeling paketi satın aldım ancak cildim mahvoldu, kızardı, kabardı, irritasyon oluştu. Gidip kendilerine halimi gösterdim, birşey göremediklerini söylediler ve bana kendimle barışık olmadığımı söyleyerek hakaret ettiler, ben söylemeden sözleşmemi iptal edeceklerini belirttiler ve paramın ancak yarısını geri ödeyeceklerini belirttiler. Paramı geri ödemelerini bile istemedim, onlara dava açacağım. Siz siz olun sakın gitmeyin, kendi bakımınızı kendi evinizde yapın.

Sayfa başına git