Ossem Lazer Epilasyon ve Güzellik – Mersin Güzellik Merkezi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.241 kez okundu.

Mersin güzellik merkezlerinden Ossem’de lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler devam ediyor. Mersin ve ilçeleri için Pozcu’da,  gazi mahallesinde güzellik, kuaförlük, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarını bir arada bulabileceğiniz Ossem güzellik salonu G.M.K. bulvarı Pozcuda yer alıyor.

Mersin ilinde lazer epilasyon uygulaması için  ossem güzellik merkezini tercih ediyorsanız, kuaförlük işlerinizi de aradan çıkarabilirsiniz. Cilt bakımı, kalıcı makyaj, geçici veya kalıcı dövme, lazer epilasyon, kavitasyon gibi uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Pozcu Ossem Kuaför ve Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, merkezde yapılan diğer uygulamalar, uygulama fiyatları vb. konularda kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kurumu arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mersin Ossem güzellik merkezine nasıl gidilir bilgisi için foursquare.com/v/ossem-kuaför-ve-güzellik-merkezi adresindeki ulaşım haritasını inceleyebilirsiniz.
ossem-lazer-epilasyon-mersin
Ossem Kuaför ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Gazi mahallesi GMK bulvarı halkbank karşısı Pozcu – Mersin
Telefon: 324 325 80 33 – 553 613 65 01

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git