Ossem Lazer Epilasyon ve Güzellik – Mersin Güzellik Merkezi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.747 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:55 pm yapılmıştır

Mersin güzellik merkezlerinden Ossem’de lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler devam ediyor. Mersin ve ilçeleri için Pozcu’da,  gazi mahallesinde güzellik, kuaförlük, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarını bir arada bulabileceğiniz Ossem güzellik salonu G.M.K. bulvarı Pozcuda yer alıyor.

Mersin ilinde lazer epilasyon uygulaması için  ossem güzellik merkezini tercih ediyorsanız, kuaförlük işlerinizi de aradan çıkarabilirsiniz. Cilt bakımı, kalıcı makyaj, geçici veya kalıcı dövme, lazer epilasyon, kavitasyon gibi uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Pozcu Ossem Kuaför ve Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, merkezde yapılan diğer uygulamalar, uygulama fiyatları vb. konularda kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kurumu arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mersin Ossem güzellik merkezine nasıl gidilir bilgisi için adresindeki ulaşım haritasını inceleyebilirsiniz.
ossem-lazer-epilasyon-mersin
Ossem Kuaför ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Gazi mahallesi GMK bulvarı halkbank karşısı Pozcu – Mersin
Telefon: 324 325 80 33 – 553 613 65 01

Daha Fazlası  Kozmed Lazer Epilasyon Klinikleri - Lazer Epilasyon Şişli ve Mersin
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git