Özel Bahar Hastanesinde Lazer Epilasyon – Bursa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.642 kez okundu.

Bursa Özel hastanelerinden Bahar hastanesi dermatokozmetoloji birimi bünyesinde güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir. Genellikle alexandrite lazer epilasyon işlemleri uygulayan Bursa Osmangazi Bahar hastanesinde Candela gentle lase lazer epilasyon cihazı kullanılmaktadır.

Bursa Bahar hastanesi lazer epilasyon uygulamlarında ortalama olarak 7-8 seans sonunda gözle görülür etkiler oluşacağını belirtirken, seans aralıkları da yaklaşık 1 aydır. Bursa’da lazer epilasyon yapan hastane arayışı içerisinde iseniz siz de Bahar hastanesi ile iletişime geçerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Hastanede hem erkekler hemde bayanlara lazer epilasyon işlemleri yapılabilmelte. Güzellik ve lazer tedavileri dermatokozmetoloji ünitesi bünyesinde yapılmaktadır.

Lazer epilasyon Bahar hastanesi ve hastanede yapılan diğer güzellik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak, tedavi ve uygulama fiyatlarını öğrenmek veya randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca lazer-epilasyon-bahar-hastanesiOsmangazi bahar hastanesine nasıl gidilir bilgisi ve ulaşım haritası için hastane web sayfasındaki iletişim menüsünü ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Özel Bahar Hastanesi Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Kıbrıs şehitleri caddesi no:179 Osmangazi / Bursa
Telefon: 444 44 64 (1659 dahili güzellik merkezi için)
E-Mail: info@baharhastanesi.com.tr
Web Site: baharhastanesi.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git