Özel Bahar Hastanesinde Lazer Epilasyon – Bursa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.228 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:55 pm yapılmıştır

Bursa Özel hastanelerinden Bahar hastanesi dermatokozmetoloji birimi bünyesinde güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir. Genellikle alexandrite lazer epilasyon işlemleri uygulayan Bursa Osmangazi Bahar hastanesinde Candela gentle lase lazer epilasyon cihazı kullanılmaktadır.

Bursa Bahar hastanesi lazer epilasyon uygulamlarında ortalama olarak 7-8 seans sonunda gözle görülür etkiler oluşacağını belirtirken, seans aralıkları da yaklaşık 1 aydır. Bursa’da lazer epilasyon yapan hastane arayışı içerisinde iseniz siz de Bahar hastanesi ile iletişime geçerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Hastanede hem erkekler hemde bayanlara lazer epilasyon işlemleri yapılabilmelte. Güzellik ve lazer tedavileri dermatokozmetoloji ünitesi bünyesinde yapılmaktadır.

Daha Fazlası  Özel Mediderm Lazer Epilasyon Polikliniği - Alsancak

Lazer epilasyon Bahar hastanesi ve hastanede yapılan diğer güzellik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak, tedavi ve uygulama fiyatlarını öğrenmek veya randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca lazer-epilasyon-bahar-hastanesiOsmangazi bahar hastanesine nasıl gidilir bilgisi ve ulaşım haritası için hastane web sayfasındaki iletişim menüsünü ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Özel Bahar Hastanesi Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Kıbrıs şehitleri caddesi no:179 Osmangazi / Bursa
Telefon: 444 44 64 (1659 dahili güzellik merkezi için)

Daha Fazlası  Larissa Estetik ve Lazer Epilasyon - Aydın
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git