İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Özel Dr. Kubilay Yücel Polikliniği Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

16 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren ve adından oldukça fazla söz eden bir firmadan bahsetmek istiyorum. Lazer Epilasyon konusunda oldukça deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde bir çok kişinin en ihtiyac duyduğu anda profesyonel ve yenilikçi yapısıyla hizmet vermektedir. Lazer epilasyonda gerçek ve orjinal cihazlar ile kalıcı epilasyon sunulmaktadır.

Sunulan Bazı Hizmetler

  • Lazer Epilasyon
  • Botoks
  • Dolgu
  • Bölgesel Zayıflama
  • Cilt Tedavileri
  • Ve daha sayamadığımız bir çok tedavi…

Özel Dr. Kubilay Yücel Polikliniği Lazer Epilasyon Nasıl? Gidenler

Dr. Kubilay Yücel Polikliniği Müşteri Yorumları

Kolumda oluşan güneş lekelerini temizlemek için lazer tedavisine başvurdum birkaç seanstan sonra cildim eski görünümüne kavuştu.

Daha Fazlası  Saka Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi 4.Levent - İstanbul

Lazer epilasyonla alakalı birçok soru işaretlerim vardı. Çünkü yaptıran bazı arkadaşlarımda yanma veya tüylerde azalmama gibi durumlar gözlemiştim. Hatta bazı kliniklerin blinçli olarak daha fazla seans uygulaması yapıp daha fazla para …


Lazer epilasyon için gitmiştim. Canımın yanmasından biraz da olsa çekiniyordum. Ekip o kadar başarılı ki neredeyse hiçbir acı hissetmeden istenmeyen tüylerden kurtuldum. Herşey için çok teşekkür ederim.

Daha Fazlası  Doğalife Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi - Pendik

Cilt bakımı benim için büyük önem taşıyor. Bu nedenle en iyisi olması için araştırmalar yaptım ve Kubilay hocamı buldum. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı işlemden sonra anladım. Hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.


Adres ve İletişim Bilgisi

Adres: Bulvar Ofis, Fener Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı 1971 Sokak No:36-D Kat:1 Lara/Muratpaşa/Antalya
Telefon: 444 30 75 – +90 242 243 63 63

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git