İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Özel FGM Polikliniği – Fatih Güzellik Merkezi ve Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.035 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:40 pm yapılmıştır

Fatih Güzellik Merkezi adı ile güzellik sektöründe 10 yılı aşkın bir tecrübe edindikten sonra Sağlık bakanlığı yönergesine uymak için poliklinik statüsüne geçerek hizmetlerini poliklinik şartlarında sürdürmeye devam eden Fatih Güzellik Merkezi (FGM) polikliniği tamamen bayan personelden oluşmakta ve güzellik, zayıflama ve lazer epilasyon uygulamaları ile sadece bayanlara hizmet vermektedir.

İstanbul Avrupa yakası Fatih de lazer epilasyon dendiğinde poliklinik şartlarındaki hizmeti ve bayanlara Özel Bölge uygulamaları ile hizmetlerine devam eden Fatih güzellik merkezlerinden Özel FGM Polikliniğinde güzellik denince akla gelen birçok uygulama gerçekleştiriliyor. İstenmeyen tüylerinize lazer epilasyon, ıpl foto epilasyon çözümleri, bölgesel zayıflamada karboksiterapi, lipoliz, kavitasyon gibi uygulamalar, lenf drenaj, power plate, pasif jimnastik, botoks ve dolgu uygulamaları, cilt ve vücut bakımı, kalıcı makyaj, ozon terapisi gibi işlemleri Fatih Güzellik Merkezi FGM fgm-poliklinigi-fatih-lazer-epilasyonPolikliniğinde gerçekleştirilin uygulamalardandır.

Daha Fazlası  Hatice Academy Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi-Kayseri

Fatih güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinden poliklinik statüsünde ve bayanlar için tercih sebebi bir kurum olan Özel FGM polikliniği hakkında daha detaylı bilgi alma, uygulama detaylarını öğrenmek veya da randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

FGM Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Fevzi paşa caddesi no:21/1 Dilek Pastanesi üzeri Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 635 36 37
Faks: 0212 534 97 01

Daha Fazlası  Ekoza Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Muğla / İzmir
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git