Özel FGM Polikliniği – Fatih Güzellik Merkezi ve Lazer Epilasyon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
1 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.721 kez okundu.

Fatih Güzellik Merkezi adı ile güzellik sektöründe 10 yılı aşkın bir tecrübe edindikten sonra Sağlık bakanlığı yönergesine uymak için poliklinik statüsüne geçerek hizmetlerini poliklinik şartlarında sürdürmeye devam eden Fatih Güzellik Merkezi (FGM) polikliniği tamamen bayan personelden oluşmakta ve güzellik, zayıflama ve lazer epilasyon uygulamaları ile sadece bayanlara hizmet vermektedir.

İstanbul Avrupa yakası Fatih de lazer epilasyon dendiğinde poliklinik şartlarındaki hizmeti ve bayanlara özel uygulamaları ile hizmetlerine devam eden Fatih güzellik merkezlerinden Özel FGM Polikliniğinde güzellik denince akla gelen birçok uygulama gerçekleştiriliyor. İstenmeyen tüylerinize lazer epilasyon, ıpl foto epilasyon çözümleri, bölgesel zayıflamada karboksiterapi, lipoliz, kavitasyon gibi uygulamalar, lenf drenaj, power plate, pasif jimnastik, botoks ve dolgu uygulamaları, cilt ve vücut bakımı, kalıcı makyaj, ozon terapisi gibi işlemleri Fatih Güzellik Merkezi FGM fgm-poliklinigi-fatih-lazer-epilasyonPolikliniğinde gerçekleştirilin uygulamalardandır.

Fatih güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinden poliklinik statüsünde ve bayanlar için tercih sebebi bir kurum olan Özel FGM polikliniği hakkında daha detaylı bilgi alma, uygulama detaylarını öğrenmek veya da randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

FGM Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Fevzi paşa caddesi no:21/1 Dilek Pastanesi üzeri Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 635 36 37
Faks: 0212 534 97 01
E-mail: info@fgm.com.tr
Web Site: fgm.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git