Özel Klinika Lazer Epilasyon Polikliniği Kadıköy Dr. Ayşegül GİRGİN

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
6 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Profesyonel ve bir o kadar kaliteli işlemleri ile doktorumuz Ayşegül GİRGİN’in özel polikliniğinde profesyonel bir tedaviye ne dersiniz. Doktorumuzun bir çok yönde sunmuş olduğu hizmetler neticesinde profesyonel şekilde lazer epilasyona bir çözüm sunmuştur.  1997  yılından bu yana medikal estetik konusunda faaliyet göstermektedir. Son 4 yıldır da koşuyolu adresinde faaliyet gösteren Klinika Lazer Epilasyon merkezi profesyonelliğin en önemli ismini oluşturmaktadırç

Medikal estetik, lazer epilasyon, botox, dolgu, mezoterapi, cilt bakımı ve daha sayamadığımız bir çok yönte faaliyet gösteren bir firma olmaktadır. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyoranız düşünmeden tercihleriniz arasında olacak bir firma olacaktır.

Kadıköy’de faaliyet gösteren ve Koşuyolu mahallesinde faaliyetlerine 4 yıldır devam etmektedir.

İletişim Adresi:

Tel: 0216 369 13 37 – 0533 490 77 92

Adres: Koşuyolu Mah. Mahmut Yesari Cad. No:74 Koşuyolu-Kadıköy-İstanbul

Haritadaki Konumu

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git