Özel Sultan Hastanesi Lazer Epilasyon Diyarbakır

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
14 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 3.058 kez okundu.

Diyarbakır şehrinde faaliyet gösteren ve oldukça kaliteli işler başaran ve özel hastane bünyesinde hizmet vermektedir. Uygun fiyat anlayışıyla hizmet sunan aynı zamanda çok çok kaliteli hijyenik bir ortamda hizmet vererek bir çok kaliteli işler başarmaktadır.

Lazer epilasyon ile sizlerde istenmeyen tüylerinizden kurtulurken herhangi bir sakınca hissetmeden faydalanabilirsiniz. Özel Sultan Hastanesinde lazer epilasyon ve güzellik konusunda çok profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunulan ve Diyarbakır halkının çokça faydalandığı bir hizmet olmaktadır.

Hastane ortamında hizmet sahibi olmanın en büyük faydasıdır. Hastane ortamında lazer epilasyon yaptırmak hijyen açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Diğer lazer epilasyon merkezlerinin aksine çokça hijyenik ve kaliteli bir iş olarak sunulmaktadır.

İstenmeyen tüyler tüm herkesin en büyük sıkıntısını oluşturmaktadır. İstenmeyen tüy denilince akla en önemli etken olarak bacak ve kollar yer alsa da göbek yüz genital bölge ense boyun vb her yerde uygulanmaktadır. Tabi her yerde uygulanması bir çok arkadaşımız açısından faydalı sağlanmaktadır.

Diyarbakır Özel Sultan Hastane Lazer Epilasyon Merkezinde lazer epilasyon yaptırdıysanız eğer firma hakkında olumlu olumsuz görüşlerinizi bize konu altında yer alan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Adres: Selahattin Eyyubi Mahallesi, Turgut Özal Blv. No:50, 21080 Bağlar/Diyarbakır

Telefon: + 90 412 237 70 01

Fax: + 90 412 237 49 58

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Özel Sultan Hastanesi Lazer Epilasyon Diyarbakır Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yunus şahin dedi ki:

    Akne izleri için lazer mi yoksa iğneli tedavi mi olacak biraz bilgi verirmisiniz

Sayfa başına git