Özel Yücelen Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Bölümü – Ortaca Muğla

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
28 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.678 kez okundu.

Muğla Ortaca ilçesinde bulunan Özel Yücelen Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. Ortaca lazer epilasyon merkezleri diye bir arayış içerisinde iseniz hastane şartlarında, klinik koşullarına uygun hizmetleri ile Yücelen hastanesi sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Hastanenin kozmetik dermatoloji biriminde lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra, ütüleme epilasyon, çil ve leke tedavileri, dolgu ve botoks uygulamaları, saç mezoterapisi ve kök hücre tedavileri gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor.

Muğla Ortaca lazer epilasyon merkezlerinden Özel Yücelen hastanesinde gerçekleştirilen epilasyon uygulamaları hakkında daha fazla detay almak, lazer yucelen-hastanesi-lazer-epilasyonepilasyon fiyatları, seans süreleri ve sıklıkları gibi konularda merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak için aşağıdaki iletişim numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ortaca Yücelen Hastanesi nerede ve nasıl gidilir gibi bilgilere ulaşmak isterseniz hastane web sayfası iletişim iletişim kısmındaki google haritasını inceleyebilirsiniz.

Özel Yücelen Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Kötekli mevkii Marmaris yol kavşağı Ortaca/Muğla
Telefon: 0252 2238040
E-Mail:
Web Site: yucelenhastanesi.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git