Pandora Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Gebze

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 2.312 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Kocaeli’de Gebze ilçesinde lazer epilasyon dendiğinde bir başka alternatifiniz de Pandora Lazer Epilasyon ve güzellik merkezidir. Güzellik uzmanlarından oluşan ekibi, steril ve hijyenik koşullardaki merkezi ile İstanbulun ardından Gebzede de lazer epilasyon ve güzellik alanlarında hizmetlerine devam eden Pandora siz değerli müşterilerini konfor dolu merkezine bekliyor.

Daha Fazlası  Doktor Ercan Yılmaz Lazer Epilasyon Akupunktur ve Güzellik Birimi - Merzifon Amasya

Gebze Pandora’da lazer epilasyon uygulamasının yanı sıra, cilt bakımı, akne, sivilce ve leke tedavileri, kırışıklık giderme, kaş dizaynı, manikür ve pedikür, tüm cilt tiplerine uygun bakım, kalıcı makyaj gibi güzellik uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Özel günlerde Özel Bölge kampanyaları ile dikkat çeken İzmit lazer epilasyon merkezlerinden Pandora Lazer Gebze hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası  Özel Yücelen Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Bölümü - Ortaca Muğla

Pandora Gebze Lazer Epilasyon İletişim Bilgileri
Adres: Hacı halil mahallesi 1218. sokak Yunus emre işhanı Kat: 2/4 Gebze – Kocaeli (İzmit)
Telefon: 0262 646 60 68
Email: info@pandoragebze.com
Web Site: pandoragebze.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git