Pandora Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Gebze

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
11 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 2.087 kez okundu.

Kocaeli’de Gebze ilçesinde lazer epilasyon dendiğinde bir başka alternatifiniz de Pandora Lazer Epilasyon ve güzellik merkezidir. Güzellik uzmanlarından oluşan ekibi, steril ve hijyenik koşullardaki merkezi ile İstanbulun ardından Gebzede de lazer epilasyon ve güzellik alanlarında hizmetlerine devam eden Pandora siz değerli müşterilerini konfor dolu merkezine bekliyor.

Gebze Pandora’da lazer epilasyon uygulamasının yanı sıra, cilt bakımı, akne, sivilce ve leke tedavileri, kırışıklık giderme, kaş dizaynı, manikür ve pedikür, tüm cilt tiplerine uygun bakım, kalıcı makyaj gibi güzellik uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Özel günlerde özel kampanyaları ile dikkat çeken İzmit lazer epilasyon merkezlerinden Pandora Lazer Gebze hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pandora Gebze Lazer Epilasyon İletişim Bilgileri
Adres: Hacı halil mahallesi 1218. sokak Yunus emre işhanı Kat: 2/4 Gebze – Kocaeli (İzmit)
Telefon: 0262 646 60 68
Email: info@pandoragebze.com
Web Site: pandoragebze.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git